США: вибух на заводі General Dynamics

04 Jul, 2024 | |

У середу на заводі оборонної зброї в Арканзасі стався вибух, в результаті якого постраждали щонайменше двоє людей, а одна особа зникла безвісти, повідомили оператори заводу.

Вибух відбувся на підприємстві General Dynamics Ordnance and Tactical Systems у місті Камден, що знаходиться приблизно за 138 кілометрів на південь від столиці штату Літл-Рок, за словами представника компанії. Спочатку інцидент було охарактеризовано як "піротехнічний інцидент", але згодом було підтверджено факт вибуху.

"Ми співпрацюємо з рятувальними службами і можемо підтвердити, що в результаті інциденту щонайменше двоє людей отримали поранення, і одна особа вважається зниклою безвісти", - заявив Берклі Вейлі з General Dynamics. "Ми надаємо повну співпрацю владі, яка проводить розслідування".

Вейлі також повідомив, що виробництво на ділянці, де стався вибух, було призупинено.

General Dynamics - це глобальна компанія в галузі аерокосмічної промисловості та оборони. На заводі в Камдені знаходиться понад 880 000 квадратних футів виробничих та складських приміщень, які підтримують військові програми, такі як ракети Hellfire і Javelin, а також різноманітні мінометні боєприпаси.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.