Візити/переговори/міжнародні конференції у період 30 липня - 5 серпня 2012 року

31 Jul, 2012 | |

 

• 31 липня – Міжнародний валютний фонд та представники Європейського Союзу проведуть у Бухаресті зустріч з метою обговорення питання надання Румунії кредиту на подаолання негативних наслідків фінансово-просимлової кризи.

 

• 31 липня – Премєр-міністр Італії Маріо МОНТІ та Президент Франції Франсуа ОЛЛАН проведуть двустороннюю зустріч у Парижі.

 

• 1 серпня – вступить у силу міжурядова Угода між Україною та Туреччиною щодо запровадження безвізового режиму.

 

• 1 серпня – Уряд Індонезії зменшить на 5% мито на експорт сої власного виробництва з метою стимання світових цін на цей вид товару.

 

• 2 серпня – Президент Росії Володимир ПУТІН зустрінеться з Премєр-міністром Великої Британії Девідом КАМЕРОНОМ у Лондоні.

 

• 2 серпня – Голова секретної служби Пакистану генерал Захірул ІСЛАМ проведе у Вашингтоні робочу зустріч з Керівником Центрального розвідувального управління США Девідом ПЕТРЯУСОМ.

 

• 3 серпня – Міністр оборони Японії Сатоші МОРІМОТО зустрінеться зі своїм американським коллегою, міністром оборони США Леоном ПАНЕТТОЮ.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ