Хорватія, Росія: підписано Меморандум про Південний потік

18 Jan, 2013 | |

 

«Газпром» та хорватська газова компанія Plinacro d.o.o. підписали меморандум про будівництво відгалуження від "Південного потоку" через хорватську територією.

 

Двосторонній трубопровід довжиною 100 км зв'яже газові системи Хорватії і Сербії та надасть можливість щорічно транспортувати 2,7 млрд.куб.м газу (річна потреба Хорватії в газі складає 3,5 млрд.куб.м, потужність наявної інфраструктури 6 млрд.куб.м). Початок будівництва заплановано у липні 2015 року та закінчення в грудні 2016 року.

 

Вартість проекту складає 60 млн. євро (по 10 млн.євро внесе Plinacro і Газпромом, 40 млн.євро заплановано отримати у вигляді кредитів). Планується, що після завершення будівництва компанією Plinacro, Газпром Експорт використовуватиме повну потужність цього газопроводу.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.