Хорватія, Росія: підписано Меморандум про Південний потік

18 Jan, 2013 | |

 

«Газпром» та хорватська газова компанія Plinacro d.o.o. підписали меморандум про будівництво відгалуження від "Південного потоку" через хорватську територією.

 

Двосторонній трубопровід довжиною 100 км зв'яже газові системи Хорватії і Сербії та надасть можливість щорічно транспортувати 2,7 млрд.куб.м газу (річна потреба Хорватії в газі складає 3,5 млрд.куб.м, потужність наявної інфраструктури 6 млрд.куб.м). Початок будівництва заплановано у липні 2015 року та закінчення в грудні 2016 року.

 

Вартість проекту складає 60 млн. євро (по 10 млн.євро внесе Plinacro і Газпромом, 40 млн.євро заплановано отримати у вигляді кредитів). Планується, що після завершення будівництва компанією Plinacro, Газпром Експорт використовуватиме повну потужність цього газопроводу.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.