Болгарія, Угорщина: досягнуто домовленості про співпрацю в галузі енергетики

04 Apr, 2013 | |

 

Президент Болгарії Росен ПЛЕВНЕЛІЄВ та Президент Угорщини Янош АДЕР провели 3 квітня 2013 року зустріч, під час якої болгарський лідер позитивно оцінив пропозицію свого колеги про вступ Болгарії до Енергетичного союзу з Угорщиною, Чехією і Словаччиною. З огляду на це, було зазначено, що взаємозв’язок необхідно налагодити не лише в електроенергетиці, а й газотранспортній сфері. За словами Росена ПЛЕВНЕЛІЄВА, якби Болгарія мала доступ до дешевого норвезького газу, як Угорщина, то за останні 15 років вона б заощадила 10 млрд. дол. Окрім того, як Болгарія, так і Угорщина, переслідують мету лібералізації і диверсифікації своїх енергетичних ринків та шукають шляхи послаблення позицій компаній-монополістів. Сторони також підтвердили готовність брати участь в реалізації проектів транспортування газу „Південний потік” та „Набукко-Захід”.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за

Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Borrell
Жозеп Боррель
Високий представник ЄС

Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.