Кого об’єднуватиме і чим займатиметься Кримська платформа

Урядовий кур'єр

Після концептуального представлення Кримської платформи мають бути втілені конкретні кроки з її запровадження, оголошено про наповнення її заходами, зустрічами, дискусіями. Про це у коментарі «УК» розповів старший аналітик групи Geostrategy Володимир Денисюк.

«Володимир Зеленський та його команда від початку приходу до влади назвали одним із пріоритетів створення дискусійного майданчика щодо Криму, тож Кримська платформа — це виконання виборчих обіцянок чинного Президента», — вважає експерт.

Росія – лідер за кількістю звернень на отримання Шенгенських віз

Promote Ukraine

Аналітики групи Geostrategy оцінили звіт Єврокомісії. Як свідчать статистичні дані у розрізі трьох років, кількість бажаючих у світі отримати Шенгенську візу хоча й повільно, але все ж таки постійно збільшується. У порівнянні з 2018 роком, кількість візових заявок зросла у 2019 році практично на 6%.

Між можливістю і спроможністю. Чи варто сприймати серйозно заяви Путіна

QHA logo

Аналітик групи Geostrategy Володимир Денисюк звертає увагу, що Росія застрягла в імперських амбіціях минулого століття, а така позиція в сучасному світі викликає, як мінімум, подив, а як максимум – різке несприйняття. Коментуючи територіальні претензії РФ до колишніх республік СРСР, експерт зауважує, що треба пам’ятати про величезні матеріальні та людські ресурси, які радянська метрополія викачувала зі своїх колоній.

Вашингтон намагається нав'язати Брюсселю жорстку антиросійську риторику

UA news

Аналітики Geostrategy припускають, що офіційний Вашингтон намагається нав’язати Брюсселю жорстку антиросійську риторику. Натомість чиновники з європейських інституцій чинять опір, згладжують «гострі кути» та не бажають зайвий раз дратувати Росію. Мотиви такої поведінки наразі не до кінця зрозумілі.

Чим загрожує Україні вихід США з Договору про відкрите небо

Урядовий кур'єр

Вихід США з Договору ще більше розхитає глобальну архітектуру контролю над озброєннями. Про це в коментарі «Урядовому кур’єру» заявив старший аналітик групи «Geostrategy» Володимир Денисюк. «Польоти в межах Договору, зокрема над Росією, зміцнювали зв’язки між США та їхніми союзниками, а також були певною безпековою гарантією для країн, які не є членами НАТО та мають спільний кордон з Росією», – вважає експерт.

Даниленко: «Теза про Третю світову війну зараз виглядає недоречно»

From-ua

Розмова велася напередодні, до офіційного визнання Ірану щодо збиття українського літака

Про визнання та відповідальність Ірану щодо збиття українського літака, про аналіз трагедії в Тегерані та її наслідки для України і для світового співтовариства, в ексклюзивному інтерв`ю кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів доктор політичних наук, модератор аналітичної групи Geostrategy.ua Сергій Даниленко.

Катастрофа літака «МАУ» в Ірані могла статися через союзництво України зі США

UA news

віакатастрофа українського літака в Ірані є виявом загальної напруженості в регіоні і могла статися не випадково.

Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню UA.News розповів експерт аналітичної групи Geostrategy Володимир Денисюк.

На думку аналітика, катастрофа літака української авіакомпанії «МАУ» поблизу аеропорту Тегерана, є загальним виявом напруженості через військове протистояння між США й Іраном, що розгортається на Близькому Сході.

Привітний міняйло. Політика у виконанні Зеленського

ПІК

Холодильник замість ідентичності, реальність проти мрії, дійсність проти майбутнього…

Є така традиція – на свято обмінюватися подарунками. Добре, коли обмін взаємний і щирий з обох боків, а не кольорові скельця на острів. Зеленський пробує говорити з українцями, як заїжджий негоціант із аборигенами. Ще ніколи звернення першої особи в країні по «ящику» не було таким .. задовгим, що навіть не пригадаєш, чи були інші атрибути державності – прапор, гімн, герб.

ЄС і НАТО в Конституції: Більше, ніж передвиборчий шум?

DW

"Якщо в країні не відбуватимуться серйозні реформи, якщо їхні результати не відчуватимуть пересічні громадяни, то будь-яка політична сила зможе змінити цей курс, навіть якщо він буде прописаний в Основному законі", - вважає старший аналітик Української ради з міжнародних відносин Володимир Денисюк. Він переконаний, що українській владі слід лише "старанно виконувати домашню роботу з проведення реформ".

Владимир Денисюк: нынешний Нормандский формат – зона комфорта для Путина и РФ

uanews_logo

Минские соглашения не предусматривают размещение миротворцев на Донбассе. В то же время эти соглашения себя исчерпали и следует разрабатывать новые договоренности, новый документ, который поможет выйти из этого тупика и двигаться дальше для достижения мира. Однако самая главная проблема заключается в том, что России не нужен мир на Донбассе и Кремль в дальнейшем будет манипулировать Минскими договоренностями.