Чим загрожує Україні вихід США з Договору про відкрите небо

Урядовий кур'єр

Вихід США з Договору ще більше розхитає глобальну архітектуру контролю над озброєннями. Про це в коментарі «Урядовому кур’єру» заявив старший аналітик групи «Geostrategy» Володимир Денисюк. «Польоти в межах Договору, зокрема над Росією, зміцнювали зв’язки між США та їхніми союзниками, а також були певною безпековою гарантією для країн, які не є членами НАТО та мають спільний кордон з Росією», – вважає експерт.

Даниленко: «Теза про Третю світову війну зараз виглядає недоречно»

From-ua

Розмова велася напередодні, до офіційного визнання Ірану щодо збиття українського літака

Про визнання та відповідальність Ірану щодо збиття українського літака, про аналіз трагедії в Тегерані та її наслідки для України і для світового співтовариства, в ексклюзивному інтерв`ю кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів доктор політичних наук, модератор аналітичної групи Geostrategy.ua Сергій Даниленко.

Катастрофа літака «МАУ» в Ірані могла статися через союзництво України зі США

UA news

віакатастрофа українського літака в Ірані є виявом загальної напруженості в регіоні і могла статися не випадково.

Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню UA.News розповів експерт аналітичної групи Geostrategy Володимир Денисюк.

На думку аналітика, катастрофа літака української авіакомпанії «МАУ» поблизу аеропорту Тегерана, є загальним виявом напруженості через військове протистояння між США й Іраном, що розгортається на Близькому Сході.

Привітний міняйло. Політика у виконанні Зеленського

ПІК

Холодильник замість ідентичності, реальність проти мрії, дійсність проти майбутнього…

Є така традиція – на свято обмінюватися подарунками. Добре, коли обмін взаємний і щирий з обох боків, а не кольорові скельця на острів. Зеленський пробує говорити з українцями, як заїжджий негоціант із аборигенами. Ще ніколи звернення першої особи в країні по «ящику» не було таким .. задовгим, що навіть не пригадаєш, чи були інші атрибути державності – прапор, гімн, герб.

ЄС і НАТО в Конституції: Більше, ніж передвиборчий шум?

DW

"Якщо в країні не відбуватимуться серйозні реформи, якщо їхні результати не відчуватимуть пересічні громадяни, то будь-яка політична сила зможе змінити цей курс, навіть якщо він буде прописаний в Основному законі", - вважає старший аналітик Української ради з міжнародних відносин Володимир Денисюк. Він переконаний, що українській владі слід лише "старанно виконувати домашню роботу з проведення реформ".

Владимир Денисюк: нынешний Нормандский формат – зона комфорта для Путина и РФ

uanews_logo

Минские соглашения не предусматривают размещение миротворцев на Донбассе. В то же время эти соглашения себя исчерпали и следует разрабатывать новые договоренности, новый документ, который поможет выйти из этого тупика и двигаться дальше для достижения мира. Однако самая главная проблема заключается в том, что России не нужен мир на Донбассе и Кремль в дальнейшем будет манипулировать Минскими договоренностями.

Про справжні результати виборів в РФ ми дізнаємось після Чемпіонату світу з футболу

from-ua logo

Чи буде якась рокіровка в системі російського уряду і куди буде спрямована ця рокіровка — на остаточну самоізоляцію чи все ж таки, використавши всі останні аргументи, збройний шантаж, Путін побачить, що це не працює, і змінить свою тактику, спробує все ж такі на якісь коригування у відносинах з Заходом. Тобто історія стосується не стільки самого переобраного президента, скільки оточення, власних очільників РФ

Світ не визнає вибори в Криму

qha logo

Продовженням холодного душу, а не теплої ванни, стануть для прогнозованого переможця передвиборчих перегонів перші дні після завершення виборів. Навряд чи Путіна офіційно привітають лідери західного світу, які створюють більшу половину світового ВВП. Ну, хіба що сирійці, лідер Північної Кореї, а також практично ніким не визнані представники окремих районів Грузії, Молдови та України вишлють вітальні телеграми.

Договір про дружбу з Росією: розривати чи залишити?

DW logo

"Про бажання призупинити дію договору сторона має повідомити за шість місяців до закінчення декади, тобто до 1 жовтня 2018 року, тому МЗС і вирішило запустити з цього приводу дискусію на найвищому рівні", - розповів DW експерт української аналітичної групи Geostrategy, доктор політології Сергій Даниленко.

Новий президент ПАРЄ - за повернення Росії до асамблеї

DW logo

"З цієї резолюції Ніколетті може початися поступове повернення Росії в ПАРЄ", - вважає старший аналітик групи Geostrategy Сергій Даниленко. Він стверджує, що до думки Ніколетті депутати ПАРЄ дослухатимуться, оскільки "Ніколетті важко запідозрити у якихось меркантильних інтересах щодо Росії, як це було з Педро Аграмунтом".