ЄС і НАТО в Конституції: Більше, ніж передвиборчий шум?

DW

"Якщо в країні не відбуватимуться серйозні реформи, якщо їхні результати не відчуватимуть пересічні громадяни, то будь-яка політична сила зможе змінити цей курс, навіть якщо він буде прописаний в Основному законі", - вважає старший аналітик Української ради з міжнародних відносин Володимир Денисюк. Він переконаний, що українській владі слід лише "старанно виконувати домашню роботу з проведення реформ".

Владимир Денисюк: нынешний Нормандский формат – зона комфорта для Путина и РФ

uanews_logo

Минские соглашения не предусматривают размещение миротворцев на Донбассе. В то же время эти соглашения себя исчерпали и следует разрабатывать новые договоренности, новый документ, который поможет выйти из этого тупика и двигаться дальше для достижения мира. Однако самая главная проблема заключается в том, что России не нужен мир на Донбассе и Кремль в дальнейшем будет манипулировать Минскими договоренностями.

Про справжні результати виборів в РФ ми дізнаємось після Чемпіонату світу з футболу

from-ua logo

Чи буде якась рокіровка в системі російського уряду і куди буде спрямована ця рокіровка — на остаточну самоізоляцію чи все ж таки, використавши всі останні аргументи, збройний шантаж, Путін побачить, що це не працює, і змінить свою тактику, спробує все ж такі на якісь коригування у відносинах з Заходом. Тобто історія стосується не стільки самого переобраного президента, скільки оточення, власних очільників РФ

Світ не визнає вибори в Криму

qha logo

Продовженням холодного душу, а не теплої ванни, стануть для прогнозованого переможця передвиборчих перегонів перші дні після завершення виборів. Навряд чи Путіна офіційно привітають лідери західного світу, які створюють більшу половину світового ВВП. Ну, хіба що сирійці, лідер Північної Кореї, а також практично ніким не визнані представники окремих районів Грузії, Молдови та України вишлють вітальні телеграми.

Договір про дружбу з Росією: розривати чи залишити?

DW logo

"Про бажання призупинити дію договору сторона має повідомити за шість місяців до закінчення декади, тобто до 1 жовтня 2018 року, тому МЗС і вирішило запустити з цього приводу дискусію на найвищому рівні", - розповів DW експерт української аналітичної групи Geostrategy, доктор політології Сергій Даниленко.

Новий президент ПАРЄ - за повернення Росії до асамблеї

DW logo

"З цієї резолюції Ніколетті може початися поступове повернення Росії в ПАРЄ", - вважає старший аналітик групи Geostrategy Сергій Даниленко. Він стверджує, що до думки Ніколетті депутати ПАРЄ дослухатимуться, оскільки "Ніколетті важко запідозрити у якихось меркантильних інтересах щодо Росії, як це було з Педро Аграмунтом".

Економічні санкції ЄС проти Росії не змусять Кремль піти з Донбасу

UA News

Рішення Європейського союзу про подовження економічних санкцій проти Російської Федерації не прискорить вирішення конфлікту на Донбасі. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню UA.News розповів експерт аналітичної групи Geostrategy Володимир Денисюк.

Чого чекати нашій країні від нового прем’єра Польщі?

Урядовий курьер лого

Надії на те, що зміни у вищому керівництві польського уряду можуть розблокувати українсько-польський діалог, у Києві не покладають. Як пояснив старший аналітик групи Geostrategy Сергій Даниленко, експлуатація фактів нашого спільного історичного минулого нинішньою владою Польщі триватиме доти, доки країною керує «Право і справедливість», зокрема її лідер Ярослав Качинський.

Підсумки візиту президента Анджея Дуди в Україну

Polske Radio

Ще більш оптимістично налаштований експерт аналітичної групи Geostrategy Володимир Денисюк. Він сказав Польському радіо, що вважає візит Анджея Дуди свідченням розвитку стабільних відносин України і Польщі. «У двох держав дуже подібні погляди на такі стратегічні проблеми, як енергетика і безпека», - зазначив експерт. Суперечки навколо проблем спільної історії він назвав "нюансами" і спростував можливість кулуарних переговорів Польщі з Росією.

Саміт СП: Чому Україна отримала те, що хотіла

QHA logo

Цьогорічний Саміт суттєво відрізнявся від попередніх. Представники трьох із шести країн Ініціативи ЄС – Україна, Грузія та Молдова – приїхали до Брюсселю як переможці, яким вдалося підписати та ратифікувати Угоди про асоціацію з Євросоюзом, запустити зони вільної торгівлі та отримати безвізовий режим (не безкоштовно, а в обмін на реформи).