Про аналітичну групу «Geostrategy»

Україна, її компанії і організації вчаться грати регіонально, вибудовувати власну систему захисту та контрнаступу. Часом це виходить, а часом – ні. Однак головне не тимчасові невдачі, а бажання бути гравцями на своєму та чужому ринках і полях.

Сьогодні для успішної гри вже недостатньо лише власних інтелектуальних ресурсів та можливостей державних органів. Необхідні альтернативні погляди та оцінки на регіональні та глобальні процеси.

Такий продукт здатні забезпечити лише аналітики, які розуміють державні інтереси, потреби бізнесу та мають азарт до геополітики, геоекономіки та геоенергетики.

Діяльність групи «Geostrategy», заснованої у 2011 році це створення статистичної та прогнозної аналітики, без політичної ангажованості, яка заважає об’єктивно дивитись на глобальні процеси.

Кому ми можемо бути корисними?

Наші клієнти – люди, які працюють у транснаціональних корпораціях, органах державної влади, засобах масової інформації, вищих навчальних закладах, неурядових дослідницьких організаціях. Це також експерти, які формують громадську думку з актуальних міжнародних питань.

І, звичайно, політики, які приймають геополітичні рішення сьогодні або готуються до прийняття цих рішень завтра.


Наш основний продукт - Геополітична павутина (GeoWeb)

Ми створили продукт під назвою «геополітична павутина». Його завдання – ловити начебто непомітні на перший погляд міжнародні тренди, які з часом можуть суттєво вплинути на наше життя. А зловивши – уважно вивчити та інтерпретувати через призму наших національних інтересів.

«Геополітична павутина» працює на вашу безпеку та забезпечує впевнене просування та стабільних розвиток.

Чим ми унікальні?

Усі матеріали аналітичної групи «Geostrategy» готуються виключно у колективному авторстві, і тому поєднують у собі погляди та оцінки людей, які мають різний професійний досвід. Це дозволяє створювати якісний аналітичний продукт за визначеними критеріями.


Всі права на текстові матеріали належать geostrategy.ua

Дозволяється цитування оригінального матеріалу, з обов’язковим гіпер посиланням на матеріал. Посилання має розміщуватись безпосередньо в тексті до або після цитованого блоку. Посилання має бути відкритим для індексації пошуковими системами.

Підписка на новини

Вся внесена інформація є конфіденційною та не підлягає розповсюдженню.