Росія заплатить «високу ціну» за атаку на Україну, попереджає НАТО

02 Dec, 2021

Росія заплатить високу ціну за будь-яку нову військову агресію проти України, попередив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Західний військовий альянс зібрався, щоб обговорити наміри Москви та скупчення військ на кордоні з Україною.

Результати візиту міністра оборони США до Грузії, України та Румунії

30 Oct, 2021

Стратегічне розташування Чорного моря робить його критичним для безпеки південно-східного флангу НАТО та стабільності у регіоні Великого Середземномор’я. Військова агресія Росії в Україні, військова присутність в Грузії та нарощування її військового потенціалу в Чорному морі підірвали обидва ці фактори. По суті, і Росія, і НАТО розглядають регіон як ключ до забезпечення своїх інтересів і проекції влади за його межами. Як Сполучені Штати можуть співпрацювати зі своїми союзниками та партнерами в регіоні, щоб краще забезпечити їхню безпеку та протидіяти російському впливу?

Novel coronavirus (2019-nCoV)

02 Feb, 2020

What do you know about the novel Coronavirus that is causing a health emergency? Coronaviruses (CoV) are a large family of viruses that cause illness ranging from the common cold to more severe diseases such as Middle East Respiratory Syndrome (MERS-CoV) and Severe Acute Respiratory Syndrome (SARS-CoV). A novel coronavirus (nCoV) is a new strain that has not been previously identified in humans. Watch this short video to find out more.

Kari Odermann: Final Broadcast on UATV

13 Jan, 2020

As UATV ceasing all live news bulletins on January 12, 2020, we present the final live broadcasts of our presenters. UATV: We were with you for better news.

Сенатор Джонсон про Україну в Атлантичній раді

05 Dec, 2019

Сьогодні велика двостороння дискусія з Атлантичною радою про важливість України. Я вірю, що ми є свідками сучасного народження нації в Україні.

Давайте використаємо цей момент в історії як можливість висловити нашу підтримку мужнім людям України та всього світу, які прагнуть бути вільними.

Курт Волкер про нові можливості в Україні

30 May, 2019

Розмова про те, чи може прихід нового українського президента Володимира Зеленського допомогти подолати безвихідь. Нові можливості очима Курта Волкера, спеціального представника Державного департаменту США з питань України. Про корупцію, олігархів, війну та шляхи для покращення ситуації в Україні. (Початок з 20 хвилини)

 

Dawn of the Code War

16 Jan, 2019

У своїй новій книзі «Dawn of the Code War»  автор пан Карлін обговорює зростання кіберзагроз з боку супротивників США, а також стратегії, розроблені для боротьби з ними. На цьому відео пан Карлін і пан Демерс обговорять характер цих загроз і, що більш важливо, відповідь США, включаючи звинувачення російських, китайських, іранських і північнокорейських громадян. Дискусія буде зосереджена на діях, які Міністерство юстиції вже здійснює для боротьби з кіберзагрозами та пом'якшення ризиків, і як це може змінити середовище кіберзагрози.

Canadian Sniper Rifle Maker Signs Weapons Deal With Ukraine

14 Aug, 2018

 

A Canadian weapons manufacturer will deliver long-range sniper rifles to Ukraine's Defence Ministry, under a deal worth approximately 1 million Canadian Dollars (about $770,000 USD). In an exclusive interview with UATV, the owner of Winnipeg-based PGW Defence Technologies Ross Spagrud confirmed that the company's LRT-3, .50 BMG bolt action rifle will be supplied to Ukraine, after about 3-4 months of negotiations.