Cybersecurity Futures 2030 | Davos 2024 | World Economic Forum

01 Feb, 2024

Поширення недорогих інструментів, доступних кіберзлочинцям, прогрес у передачі цінностей та ідентифікації, розбіжності в ланцюжках поставок і переломи в глобальному управлінні Інтернетом означають, що до 2030 року ландшафт цифрової безпеки знову радикально зміниться.

Які ключові рушійні сили формуватимуть довгострокове майбутнє кібербезпеки та як це може вплинути на стратегічні плани лідерів у всьому світі?

Росія заплатить «високу ціну» за атаку на Україну, попереджає НАТО

02 Dec, 2021

Росія заплатить високу ціну за будь-яку нову військову агресію проти України, попередив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Західний військовий альянс зібрався, щоб обговорити наміри Москви та скупчення військ на кордоні з Україною.

Результати візиту міністра оборони США до Грузії, України та Румунії

30 Oct, 2021

Стратегічне розташування Чорного моря робить його критичним для безпеки південно-східного флангу НАТО та стабільності у регіоні Великого Середземномор’я. Військова агресія Росії в Україні, військова присутність в Грузії та нарощування її військового потенціалу в Чорному морі підірвали обидва ці фактори. По суті, і Росія, і НАТО розглядають регіон як ключ до забезпечення своїх інтересів і проекції влади за його межами. Як Сполучені Штати можуть співпрацювати зі своїми союзниками та партнерами в регіоні, щоб краще забезпечити їхню безпеку та протидіяти російському впливу?

Novel coronavirus (2019-nCoV)

02 Feb, 2020

What do you know about the novel Coronavirus that is causing a health emergency? Coronaviruses (CoV) are a large family of viruses that cause illness ranging from the common cold to more severe diseases such as Middle East Respiratory Syndrome (MERS-CoV) and Severe Acute Respiratory Syndrome (SARS-CoV). A novel coronavirus (nCoV) is a new strain that has not been previously identified in humans. Watch this short video to find out more.

Kari Odermann: Final Broadcast on UATV

13 Jan, 2020

As UATV ceasing all live news bulletins on January 12, 2020, we present the final live broadcasts of our presenters. UATV: We were with you for better news.

Сенатор Джонсон про Україну в Атлантичній раді

05 Dec, 2019

Сьогодні велика двостороння дискусія з Атлантичною радою про важливість України. Я вірю, що ми є свідками сучасного народження нації в Україні.

Давайте використаємо цей момент в історії як можливість висловити нашу підтримку мужнім людям України та всього світу, які прагнуть бути вільними.

Курт Волкер про нові можливості в Україні

30 May, 2019

Розмова про те, чи може прихід нового українського президента Володимира Зеленського допомогти подолати безвихідь. Нові можливості очима Курта Волкера, спеціального представника Державного департаменту США з питань України. Про корупцію, олігархів, війну та шляхи для покращення ситуації в Україні. (Початок з 20 хвилини)

 

Dawn of the Code War

16 Jan, 2019

У своїй новій книзі «Dawn of the Code War»  автор пан Карлін обговорює зростання кіберзагроз з боку супротивників США, а також стратегії, розроблені для боротьби з ними. На цьому відео пан Карлін і пан Демерс обговорять характер цих загроз і, що більш важливо, відповідь США, включаючи звинувачення російських, китайських, іранських і північнокорейських громадян. Дискусія буде зосереджена на діях, які Міністерство юстиції вже здійснює для боротьби з кіберзагрозами та пом'якшення ризиків, і як це може змінити середовище кіберзагрози.