США, Північна Корея: офіційні представники двох держав проведуть двосторонню зустріч в Пекіні

15 Feb, 2012

Відповідно до попередньо досягнутих домовленостей, 23 лютого 2012 року офіційними представники США та Північної Кореї проведуть двосторонню зустріч у Пекіні, Китай.

Головне питання, яке буде обговорено під час зустрічі – ядерна програма Північної Кореї.

Це перший контакт високого рівня з моменту смерті у грудні 2011 року беззмінного північнокорейського лідера Кім Чен Іра.

Такий контакт свідчить про готовність та бажання обох сторін робити перші кроки назустріч. Разом з тим, подібні зовнішньополітичні ініціативи становлять пряму загрозу національним інтересам Росії, яка поступово втрачає контроль над колишніми радянськими метрополіями.