Північна Корея успішно випробувала твердопаливний двигун для своєї гіперзвукової ракети нового типу середньої дальності. Таким чино продемонстровано прогрес у розробці більш потужної, маневреної ракети, призначеної для нанесення ударів по віддалених цілях США в регіоні.
У відповідь на успішне, вже шосте за рахунком, випробування КНДР ядерного заряду, Південна Корея провела власні ракетні навчання. Таким чином Сеул відпрацював можливий удар по ядерних об'єктах північного сусіда.
Під час навчань використовували справжні бойові заряди, які запускали як з землі, так і з літаків.
Північна Корея ,  Південна Корея ,  ядерна безпекаСША, Північна Корея: відповідь на напад буде нищівна
На будь-яку спробу ядерного нападу з боку КНДР на союзників США буде "нищівна відповідь", заявив голова Пентагону Джеймс Меттіс під час свого візиту до Південної Кореї.
"Будь-який напад на США або наших союзників буде відбито, і будь-яке використання ядерної зброї не залишиться без відповіді, яка буде ефективною і нищівною", - заявив Меттіс перед зустріччю зі своїм колегою з Південної Кореї Хан Мін Ку.
Північна Корея: відбувся запуск балістичної ракети
Північна Корея запустила балістичну ракету у бік Японського моря, заявляє американська і південнокорейська розвідка.
Як повідомляється, ракета, запущена із східного узбережжя півострова, пролетіла близько 800 км і упала у воду.
Північна Корея поки що ніяк не прокоментувала ці повідомлення.
У Пентагоні згодом повідомили про запуск і другої ракети. Водночас південнокорейська агенція "Йонхап" із посиланням на власні джерела повідомила, що друга ракета, найімовірніше, розпалася ще в повітрі.
Як видається, це були балістичні ракети середньої дальності типу "Родонг". Із максимальною дальністю польоту у 1,3 тис. км, ці ракети потенційно можуть дістати до Південної Кореї чи Японії.
США, Південна Корея: американський бомбардувальник В -52, з'явився у повітряному просторі Південної Кореї
Американський бомбардувальник В -52, який може оснащуватися ядерною зброєю, з'явився у повітряному просторі Південної Кореї у супроводі винищувачів двох країн.
Політ продемонстрував підтримку, яку США обіцяє своєму союзнику у сфері оборони.
Минулого тижня Північна Корея заявила про випробування водневої бомби, що викликало різку негативну реакцію не тільки Сеула й Вашингтона, але й світової спільноти.
Японія, Китай, Південна Корея: проведено саміт, відновлюється співробітництво
Лідери Японії, Китаю і Південної Кореї зробили крок до налагодження напружених відносини. Вперше за три з половиною роки вони сіли разом за стіл перговорів. Також було погоджено відновити проведення таких самітів на регулярній основі, другий саміт пройде наступного року в Японії.
Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе, прем'єр-міністр Китаю Лі Кецян і президент Південної Кореї Пак Кин Хе зустрілися в гостьовому будинку в Президентському палаці Південної Кореї першого листопада.
Після переговорів вони виступили перед ЗМІ.
Як господар зустрічі, президент Південної Кореї Пар Кин Хе сказала що цей саміт має велике історичне значення.
Вона сказала, що три країни відновили співпрацю, що має вирішальне значення для миру і процвітання в цьому регіоні.
Південна та Північна Кореї: родини починають воз’єднуватися
Сотні жителів Південної Кореї їдуть до КНДР на акцію возз'єднання сімей, розділених понад півстоліття тому Корейською війною.
Возз'єднання проходитиме на гірському курорті Кимгансан у Північній Кореї у вигляді серії зустрічей впродовж тижня.
Такі акції періодично проводяться із 1988 року і залежать від стану відносин між Пхеньяном і Сеулом.
Востаннє таке возз'єднання відбувалося у лютому 2014 року. Цьогорічні зустрічі родин, погоджені у серпні, організовані під керівництвом Червоного Хреста.
США закликали Північну Корею утриматись від "безвідповідальної провокації" по тому, як ця комуністична держава заявила, що головна атомна станція країни відновила повноцінну роботу.
Реактор в Йонбйоні вважали головним джерелом збагаченого плутонію для північнокорейської програми виробництва ядерної зброї.
У Білому домі наголосили, що Північній Кореї варто замість цього "зосередитися на виконанні міжнародних зобов'язань".
Влада Північної Кореї заявляє, що головний атомний реактор країни - ядерний комплекс в Йонбйоні - працює "на повну потужність".
Як повідомило державне інформаційне агентство ЦТАК, Пхеньян поліпшив свою ядерну зброю "як кількісно, так і якісно".
У повідомленні також наголошується, що КНДР в будь-який момент готова відповісти на "агресію США" ядерною зброєю.
Реактор в Йонбйоні був закритий у 2007 році, проте в 2013 році Пхеньян пообіцяв знову запустити його, провівши чергові ядерні випробування.
Цей реактор вважають основним джерелом плутонію для атомної програми КНДР.
Шестисторонні переговори, що мали покласти край північнокорейській ядерній програмі, були заморожені в 2009 році.
Північна Корея: в країні виникли проблеми з Інтернетом
Доступ Північної Кореї до інтернету поступово відновлюється після безпрецедентних перебоїв, які доходили до повного відключення, кажуть американські експерти.
Порушення доступу до мережі сталося через кілька днів по тому, як США звинуватили КНДР у кібератаці на кінокомпанію Sony Pictures.
Влада в Пхеньяні поки що не зробила жодних заяв із цього приводу.