Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?
- Вважаю, що Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом. У разі її підписання це принесе очевидні вигоди для обох сторін – ЄС та України. Особисто я повністю підтримую необхідність підписання Угоди про асоціацію під час проведення 16-го саміту Україна – Європейський Союз у грудні 2012 року. Такий концептуальний підхід є правильним.
Саме тому я як член Британського Парламенту та член Британської делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи буду робити все від мене залежне, аби підписання Угоди про асоціацію відбулося у 2012 році.
Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів
Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.
Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США
Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.
Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса
Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.