Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

10 Feb, 2012 | Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи |
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

- Вважаю, що Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом. У разі її підписання це принесе очевидні вигоди для обох сторін – ЄС та України. Особисто я повністю підтримую необхідність підписання Угоди про асоціацію під час проведення 16-го саміту Україна – Європейський Союз у грудні 2012 року. Такий концептуальний підхід є правильним.
Саме тому я як член Британського Парламенту та член Британської делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи буду робити все від мене залежне, аби підписання Угоди про асоціацію відбулося у 2012 році.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
Пенні Пріцкер
Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України

1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: