Азербайджан, Іран, Росія: відбулась зустріч міністрів закордонних справ
7 квітня в Баку відбулась зустріч міністрів закордонних справ Азербайджанської Республіки, Ісламської Республіки Іран і Російської Федерації Ельмара Мамедьярова, Мохаммеда Джавада Заріфа та Сергія Лаврова.
Як повідомляє прес-служба МЗС Азербайджану, в кінці засідання сторони підкреслили важливість зустрічей міністрів закордонних справ в тристоронньому форматі, які сприяють поглибленню діалогу і взаємній діяльності у регіональних і міжнародних питанях.
Сторони домовилися ще більше розвивати і посилювати міждержавні відносини, засновані на принципах рівності, взаємної поваги і невтручання у внутрішні справи один одного.
Міністри закордонних справ підтвердили прихильність принципам Статуту Організації Об'єднаних Націй і загальним прийнятим нормам і принципам міжнародного права.
Сторони наголосили на необхідності посилення боротьби з новими викликами і загрозами регіональній стабільності і безпеки, висловили готовність тісно співпрацювати для боротьби з тероризмом, екстремізмом, транснаціональною організованою злочинністю і незаконним обігом наркотичних засобів.
Сторони домовилися про розвиток співробітництва в сфері економіки, енергетики, транспорту, інфраструктури, культури, туризму, бізнесу, обміну молоддю, а також в сфері консульств і митниці в тристоронньому форматі і про заохочення контактів між регіонами і областями трьох країн.
Сторони підтвердили готовність продовжувати всебічні зусилля, спрямовані на збереження Каспійського моря як моря світу, дружби, безпеки і співробітництва. Сторони домовилися в найкоротший термін завершити Конвенцію про правовий статус Каспійського моря.
Міністри закордонних справ також підкреслили важливість ще більшого заохочення і підтримки проектів з розвитку транспортного коридору «Північ-Південь».
Сторони домовилися про обговорення згаданих напрямків в форматі галузевих структур і організацій.
Сторони також домовилися розпочати обговорення з підготовки першого саміту глав своїх держав.
План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.
Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.