Крим: Україна розпочала телетрансляцію на півострів
Чонгарська телевежа почала транслювати українську та кримськотатарську радіостанції на південні райони Херсонщини, а також анексований Крим.
Про це повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.
Представник Нацради написав на своїй сторінці у Facebook: "Чонгарська вежа вже діє - слухайте українську та кримськотатарську в Криму. Вже зараз можете слухати у Криму Українське радіо на 100.7 та Meydan Radiosı на 101.4 та 90.8".
Сергій Костинський також повідомив, що ближчим часом буде включено трансляцію радіо "Крым Реалии" та "Херсон FM".
Телекомунікаційну вежу у Херсонській області почали споруджувати на початку грудня минулого року неподалік контрольного пункту в'їзду-виїзду "Чонгар". Висота вежі - 150 метрів.
Так званий "міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму" Дмитро Полонський у грудні заявляв, що мовлення українських медіа на територію Криму буде припинене як таке, що не відповідає російському законодавству.
Однак член Нацради з питань ТБ і радіомовлення Сергій Костинський заявив, що системне глушіння не буде можливим, оскільки для цього у Криму не вистачить телекомунікаційної інфраструктури та енергоресурсів.
Донбас чекає
У грудні минулого року на горі Карачун у Донецькій області офіційно відкрили нову телерадіовежу - замість зруйнованої під час боїв за Слов'янськ у 2014 році.
Вежа транслюватиме 10 загальнонаціональних та чотири місцевих телеканали.
Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповідав, що триває також робота зі встановлення інших передавальних потужностей, зокрема, у Покровську.
"Після їх встановлення уся контрольована частина Донецької області та більша частина тимчасово окупованої буде перекрита сигналом наших теле- і радіоканалів", - написав він у Facebook.
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?
Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США
В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.
Ми повинні продовжити надавати підтримку
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій