Німеччина завершила 2017 рік з рекордним профіцитом бюджету
Німеччина в 2017 році добилася профіциту всіх громадських бюджетів. В цілому профіцит бюджету склав 36,6 млрд євро - це максимум з часу возз'єднання Німеччини, тобто за 27 років.
За підсумками минулого року профіцит відзначений на всіх державних рівнях - федеральному, земельному, місцевому, а також в касах соціального страхування. При цьому найвищого показника досягли 16 федеральних земель Німеччини - 16,2 млрд євро, повідомляє DW з посиланням на матеріали Федерального статистичного агентства ФРН (Destatis).
Доходи кас соціального страхування перевищили витрати на 10,5 млрд євро, а на муніципальному рівні позитивне сальдо дорівнювало 8,7 млрд євро.
Разом з тим, профіцит держбюджету ФРН помітно знизився в порівнянні з трьома попередніми роками, склавши 1,08 млрд євро. У 2015 році цей показник дорівнював 9,7 млрд євро, а в 2016 році - 7,4 млрд євро.
Позитивне сальдо фіксується вже четвертий рік поспіль завдяки стійкому економічному зростанню і виключно сприятливої ситуації на ринку праці. У 2016 році сукупний профіцит становив 23,7 млрд євро, в 2015 році - 19,4 млрд євро.
ВВП Німеччини в 2017 році виріс за підсумками восьмого року поспіль, причому темпи підйому стали максимальними за 6 років - 2,2%.
Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2
Тед Круз
"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи
Україна, криза: чому програють всі?
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation
За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн. В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим як ніколи. Це не повинно бути так.
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?