Бразилія: заборонено проводити приватизацію
27 червня суддя Верховного Федерального Суду Бразилії Рiкардо Левандовскі прийняв рішення про заборону Уряду проводити приватизацію державних підприємств без попередньої згоди Національного Конгресу. Основною метою згаданого рішення вважається намагання протидіяти можливому контракту на продаж бразильського авіавиробника, - компанії «Ембраер», американському «Боїнгу», - так вважають джерела близькі до Р.Левандовскі.
Незважаючи на те, що «Ембраер» має статус приватної компанії, бразильський уряд володіє правом вето на стратегічні рішення компанії, у т.ч. в питаннях продажу акцій та визначення стратегії розвитку. Представники Уряду, коментуючи рішення Р.Левандовскі, заявляють про наміри використати наявні юридичні механізми для уникнення перешкод для подальших переговорів між «Ембраер» та «Боїнгом», що, за визначенням бразильської сторони, відповідає національним інтересам Бразилії, оскільки створює широкі можливості для зміцнення її можливостей на міжнародному авіаринку і зберігає перспективи створення власних розробок, у т.ч. у військовій сфері.
Нова ситуація суттєво ускладнює реалізацію урядових планів, які передбачали проведення найближчим часом приватизації таких провідних бразильських підприємств як "Петробраз" (видобуток і переробка нафти і газу), "Електробраз" (виробництво і передача електроенергії), а також великих фінансових установ "Кайша" і "Банко ду Бразіл".
Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн
Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.
План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за