ООН: Українські моряки є військовополоненими
Українські моряки, затримані російськими прикордонниками в Керченській протоці в листопаді 2018 року, повинні бути взяті під захист як військовополонені згідно з Третьою Женевською конвенцією. Про це йдеться в доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ), яка опублікована на сайті організації.
У ній зазначено також, що Росія досі не надала УВКПЛ доступ на територію Криму, як того вимагає кілька резолюцій Генасамблеї ООН.
«Російська Федерація продовжує застосовувати свої закони всупереч міжнародному гуманітарному праву, яке поширюється на окупаційну державу, результатом чого є тяжкі порушення прав людини, які непропорційно сильно впливають на кримських татар», - йдеться в доповіді.
Нагадаємо, 25 листопада 2018 року співробітники прикордонного управління ФСБ Росії обстріляли та затримали в Керченській протоці три військові кораблі України, які здійснювали плановий перехід з Одеси до Маріуполя. Всі 24 члени екіпажів арештовані і знаходяться в московському СІЗО за звинуваченням в незаконному перетині кордону.
Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»
- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?
Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ
Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: