Франція: Президент Франсуа ОЛЛАН пропонує більш інтегрований монетарний союз

15 Jun, 2012 | |

 

Президент Франції Франсуа ОЛЛАН підготував та відправив до Європейської Ради пропозиції щодо посилення монетарної співпраці з країнами - учасницями зони євро. Зазначені пропозиції французького президента будуть обговорені під час проведення саміту Європейського Союзу 28-29 червня 2012 року.

 

Суть пропозицій – створити 10річний план по створенню євробондів з метою досягнення фінансової стабільності єврозони. Також пропонується наділити Центральний Європейський банк моніторинговими фінансовими механізмами, здатними контролювати політику національних банків країн-учасниць зони євро.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?