Нідерланди: на туалетному папері будуть друкувати антиукраїнську риторику

17 Feb, 2016 | |

 Майже 50 тисяч євро нідерландських платників податків виділять приватній компанії, яка планує виготовити і розповсюдити туалетний папір з "політичної начинкою" - аргументами проти ратифікації договору про асоціацію України з ЄС.
Причому офіційно у липні 2015 року Нідерланди вже ратифікували Угоду про асоціацію Євросоюзу з Україною, підписану ще у 2014 році.

Однак процес ратифікації припинили через ухвалення нового закону, який дозволяє громадянам Нідерландів вимагати проведення консультативного референдуму щодо рішень, прийнятих урядом.

Ініціатори референдуму побоюються, що договір про асоціацію стане першим етапом вступу України в ЄС.

Голосування призначене на 6 квітня. До цієї дати організації та приватні особи мають право вести агітацію. Спеціальна комісія з референдуму, яка має бюджет 2 млн євро, виділятиме субсидії для агітації.
Наразі їх вже отримали 72 організації та приватні особи.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.