Спостерігачі ПА РЄ їдуть в Україну перевірити готовність до проведення виборів

15 Sep, 2012 | |

У період з 19 по 22 вересня 2012 року Україну відвідає так звана «преелекторальна місія» Парламентської Асамблеї Ради Європи, до складу якої увійдуть представники політичних груп: голова місії спостерігачів ПА РЄ за парламентськими виборами А.Гросс, А.Херкель, М.Чавушоглу, А.Гунко, А.Рігоні, а також дві співдоповідачки ПА РЄ по Україні – М.Репс та М. де Пурбе-Лундін.

 

Мета роботи преелекторальної місії – здійснення загальної оцінки готовності України провести у жовтні 2012 року вибори до Верховної Ради України. За інформацією групи глобальної розвідки Geostrategy, у рамках візиту представники пре електоральної місії планують провести зустрічі з Президентом України, Головою Верховної Ради України, Головою Центральної виборчої комісії, Міністром внутрішніх справ України, а також з представниками політичних партій, які представлені у Верховній Раді та тих, які готуються вперше взяти участь у виборах.

 

Під час візиту група Geostrategy очікує виникнення певної політичної напруги між представниками української влади та учасниками преелекторальної місії, яка може виникнути через присутність у складі спостерігачів від Парламентської Асамблеї Ради Європи однієї особи – співдоповідачки по Україні, громадянки Швеції М. де Пурбе-Лундін.

 

Саме цей член ПА РЄ найбільше налаштований на проведення конфронтаційної та емоційної лінії переговорів з представниками української влади, що пов’язано з її приналежністю до Європейської Народної Партії та, відповідно, жорсткою позицією у справі колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

 

У зв’язку із важливістю здійснення оцінки ходу виборів до Верховної Ради України іноземними спостерігачами експерти групи глобальної розвідки Geostrategy на початку тижня завершать роботу над підготовкою політичного досьє на Голову місії спостерігачів ПА РЄ Андреаса Гросса.

 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Допомога для України буде

Джон Кірбі
Джон Кірбі
Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США

Питання: «Яким є рівень пріоритетності щодо ухвалення пакетів допомоги Україні й Ізраїлю?», Відповідь Дж.Кірбі:

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.