Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія". Остаточна відповідальність за це останнє грубе порушення суверенітету України лежить на Росії Володимира Путіна, керівництво якої фінансує та озброює сепаратистів.
Таке нелегальне проголошення російської маріонеткової держави на сході України також порушує Мінські угоди Росії. Через свою агресивну поведінку Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру, щоб ці мінські угоди були реалізовані. Натомість Володимир Путін підраховує, що чим більше українців вбивають його маріонетки, тим більше української території вони зможуть захопити. І чим більше Путін змушує Україну присвячувати обмеженим ресурсам війну, а не поліпшити економіку, тим більше він може дестабілізувати владу в Києві та запобігати Україні реалізувати своє євроатлантичне майбутнє.
Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні чесно прийняти реальність, що ми не змогли кардинально змінити підходи Росії в Україні протягом останніх трьох років.
Якщо ми серйозно ставимось до закінчення кровопролиття на Сході України та відновленні суверенітету та територіальної цілісності України, ми повинні бути готові мислити та діяти заново, щоб примусити до російсіян змінити поведінку. Наприклад, не достатьно лише сказати, що США та європейські санкції, введені після анексії Криму, залишатимуться до тих пір, поки Росія не виконає свої зобов'язання за мінськими угодами. Цей підхід був випробуваний, і це не вдалося. Діючи разом, Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні розробити політику та стратегію для посилення дипломатичних, економічних та військових наслідків, які примусять Росію до виконання своїх зобов'язань за мінськими угодами. Тут вдома, ми повинні запропонувати сильніші санкції що до Росію на стіл презденту та надати Україні оборонну зброю, яку вона потребує для захисту себе.
https://www.mccain.senate.gov/public/index.cfm/2017/7/statement-by-sasc…
Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.
Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок, депутат ХДС
Депутат від ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.