Велика Британія: триває обговорення подальшого перебування у ЄС
12−13 квітня Прем’єр-міністр Великої Британії перебував у Німеччині з робочім візитом, головною метою якого було обговорення з канцлером А.Меркель можливих форматів подальшого перебування Сполученого Королівства у складі Європейського Союзу.
Головним сигналом британського прем’єра у ході дискусії була необхідність ґрунтовних реформ, які перетворять ЄС на більш гнучке утворення, яке дозволятиме Британії та іншим державам-членам більш вільно обирати сфери для поглибленої взаємодії та визначати обсяг своїх зобов’язань у рамках Євросоюзу.
Ангела МЕРКЕЛЬ обережно ставиться до пропозицій свого британського колеги. На її думку, імплементація такої моделі є небезпечною, оскільки потребуватиме ґрунтовних змін установчих угод Європейського Союзу.
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк
Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.
Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США
В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.
Ми повинні продовжити надавати підтримку
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій