Йорданія: Сполучені Штати посилюють військову присутність admin 04 Jun, 2013

 Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки ухвалило рішення про направлення ракетної батареї Patriot та винищувачів F-16 до Йорданії з метою участі у військових навчаннях.

Однак військові навчання – не єдина мета, яку ставить перед собою Вашингтон, посилюючи військову присутність у регіоні. Очевидно, що одна з цілей направлення до регіону додаткових збройних сил – посилення безпеки на кордонах із Сирією, в якій продовжують відбуватися політичні та військові катаклізми, внаслідок яких гинуть місцеві мешканці Сирії. Окрім того, мова може йти також про створення надійного військового поясу, здатного стримати хвилі громадянської війни в Сирії, які перекидаються на інші країни регіону, у першу чергу – на Туреччину.

військові навчанняСШАЙорданія Єгипет: поставки природного газу до Йорданії відновлені admin 21 Dec, 2012

;Єгипет повністю відновив постачання природного газу до Йорданії в обсязі 250 мільйонів кубічних метрів газу в день. Це дозволило уникнути ситуації, коли на йорданському ринку виник значний газовий дефіцит.

ЄгипетЙорданія Йорданія: Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ відвідає Йорданію з офіційним візитом admin 22 Feb, 2012

За інформацією йорданської газети «The Jordan Times», яка посилається на слова Надзвичайного та Повноважного Посла України в Йорданії Сергія ПАСЬКА, Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ має намір відвідати Йорданію з офіційним візитом у період з 16 по 17 квітня 2012 року.
 

Така заява про візит українського Президента була зроблено на наступний день після того, як у столиці Йорданії місті Аммані відбулася нарада Послів України в державах Близького Сходу та Північної Африки.  
 

Відповідно до інформаційних джерел Йорданії, під час візиту Президента України можуть бути підписані низка важливих двосторонніх документів.

ЯнуковичЙорданія