Білорусь: оцінки від Світлани Тихановської

23 Jun, 2021 | |

21 червня ЄС оголосив про нові санкції проти Білорусі. Зокрема йдеться про замороження активів і заборону на видачу віз 78 особам і восьми компаніям.

"Зараз режим намагається зібрати якомога більше заручників, щоб обміняти їх на скасування санкцій", - каже Тихановська.

За словами Тихановської, найкраще, щоб санкції ухвалювалися одним пакетом - так білоруській владі буде складніше з ними впоратися.

Опозиційна лідерка вкотре підкреслює, що засуджує дії влади стосовно активістів і сказала, що такої жорстокості її країна не бачила з часу приходу Лукашенка до влади у 1994-му році.

"Ми навіть не могли уявити, що режим може бути настільки жорстоким. Звісно, придушення демонстрацій відбувалося і раніше, але ніколи раніше [не було заарештовано] стільки людей. Люди дійсно налякані. Вони бояться вийти на вулицю, бояться жити", - додає вона.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.