Грузія, США: триває пошук шляхів опору російській агресії
1-2 січня 2017 року Грузію відвідали Голова Комітету з питань Збройних Сил Сенату США Джон Маккейн, сенатори Ліндсі Грем та Еміі Клобушара. Відбулися їхні зустрічі з керівництвом Грузії. Під час зустрічі з Президентом Г.Маргвелашвілі було обговорено питання стратегічного партнерства Грузії та США, зокрема і у контексті запровадження ЗВТ, ситуацію на лініях окупації та в регіоні, а також перспективи інтеграції країни в НАТО. Було заявлено про те, що Грузія готова до активної та плідної співпраці з новою Адміністрацією США. Також наголошувалося, що після 8 років окупації Грузія продовжує стояти перед російською військовою агресією та можливостю подальшої окупації країни.
Американські сенатори заявили про те, що США і надалі підтримуватимуть територіальну цілісність, європейську та євроатлантичну інтеграцію, демократичні перетворення в Грузії. Маккейн заявив буквально наступне:
«Світ став набагато небезпечнішим через В.Путіна, який у 2008 році нелегально та аморально вторгся в Грузію, після цього – в Крим. Він здійснює тиск на хоробрі країни Балтії. Глибоко переконаний, що демократія переможе. Ми є гарантами миру та свободи американського та грузинського народів. Грузія буде вільною, єдиною та незалежною. 2017 рік стане роком більшої військової підтримки, більшої торгівлі, більшої економічної інтеграції, більшого тиску на Росію за її агресію не лише в Грузії, але й в усьому світі, роком посилення санкцій, у тому числі через здійснені Кремлем кібератаки на наші країни. Настав час показати Путіну, що з нас досить».
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок, депутат ХДС
Депутат від ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.
Імпічмент чи енергетична незалежність України

Річард Л. Морнінгстар
Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.