Morgan Stanley згорне банківську діяльність в Росії на початку 2020 року
Група компаній Morgan Stanley планує в I кварталі 2020 року повідомити Центробанк РФ про припинення банківської діяльності в Росії.
У грудні 2018 року Morgan Stanley прийняла рішення про реструктуризацію свого бізнесу в Росії за допомогою закриття банку, анулювання ліцензії та переходу бізнесу в сферу надання консалтингових послуг з питань інвестицій в нерухомість.
У банку рішення про реструктуризацію назвали обгрунтованим і націленим на забезпечення максимальної ефективності бізнесу в ситуації зниження активності клієнтів через низку факторів, включаючи санкції.
Morgan Stanley - одна з найбільших фінансових груп США c активами на 900 млрд доларів - стане першим американським банком, який повністю ліквідує повноцінне представництво в РФ.
Morgan Stanley згортає регульовану діяльність в той час як в останні три роки хвиля звільнень і скорочення бізнесу прокотилася по московських офісах глобальних банків, включаючи Deutsche Bank, Barclays, Royal Bank of Scotland і Credit Suisse Group.
Повністю пішов з Росії Danske Bank, а найбільший в Північній Європі Nordea Bank прийняв рішення припинити кредитування російських клієнтів.
Судячи зі звіту, Morgan Stanley готувався до відходу весь минулий рік: активи його російського підрозділу скоротилися на 68%.
Morgan Stanley відкрив представництво в Росії в 1994 році і зберігши присутність після кризи, брав участь в ряді найбільших угодах на ринках боргів та акцій.
Ліцензії на банківську, дилерську, брокерську і депозитарну діяльність ТОВ «Морган Стенлі Банк» отримало в 2005 році.
Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".
Тріумф Зеленського
Tor Bukkvoll
Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?