Німеччина, Великобританія: братанці прагнуть отримати німецьке громадянство
Через невпинне наближення "брекзиту" у Британії вирують суперечки щодо прав мігрантів із ЄС, серед яких є приблизно 300 тисяч громадян Німеччини.
Багато з них занепокоєні тим, що станеться із ними після виходу Британії із ЄС.
"Ну, так коли ти станеш німцем?" - це питання постійно виникає у розмовах із друзями-британцями тут, у Берліні. Більшість із них вже подали документи або рахують дні до дати, коли вони зможуть зробити це відповідно до місцевих законів.
Все через те, що ніхто не знає, як на них може позначитися рішення Британії вийти із ЄС.
Це молоді фрілансери, які занепокоєні тим, що у разі, якщо запровадять візовий режим, вони можуть втратити роботу. Або пенсіонери, які живуть в орендованому житлі на свою пенсію, яка тане разом із падінням курсу британського фунта.
Сьогодні 20% німців або колишні мігранти, або їх нащадки.
Велика Британія, яка обрала "брекзит", так само, як і Сполучені Штати Дональда Трампа, судячи з усього, рухаються у протилежному напрямку. Принаймні саме так це виглядає із Берліна.
Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк
Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?