Німеччина, Великобританія: братанці прагнуть отримати німецьке громадянство
Через невпинне наближення "брекзиту" у Британії вирують суперечки щодо прав мігрантів із ЄС, серед яких є приблизно 300 тисяч громадян Німеччини.
Багато з них занепокоєні тим, що станеться із ними після виходу Британії із ЄС.
"Ну, так коли ти станеш німцем?" - це питання постійно виникає у розмовах із друзями-британцями тут, у Берліні. Більшість із них вже подали документи або рахують дні до дати, коли вони зможуть зробити це відповідно до місцевих законів.
Все через те, що ніхто не знає, як на них може позначитися рішення Британії вийти із ЄС.
Це молоді фрілансери, які занепокоєні тим, що у разі, якщо запровадять візовий режим, вони можуть втратити роботу. Або пенсіонери, які живуть в орендованому житлі на свою пенсію, яка тане разом із падінням курсу британського фунта.
Сьогодні 20% німців або колишні мігранти, або їх нащадки.
Велика Британія, яка обрала "брекзит", так само, як і Сполучені Штати Дональда Трампа, судячи з усього, рухаються у протилежному напрямку. Принаймні саме так це виглядає із Берліна.
Газпром вважає сланцевий газ фантомом
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії
Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:
Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?
Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів:
Чи відходить Україна «на другий план»?
Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена
На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.