Туреччина: країна стоїть на порозі конституційних змін

13 Apr, 2017 | |

51,3% турків на референдумі 16 квітня готові проголосувати за зміни до конституції, які посилять владу президента Т.Ердогана, 48,7% голосуватимуть «проти». Саме ті, хто ще не визначився, можуть суттєво вплинути на хід референдуму.
За результатами референдуму 16 квітня країна у 21-му столітті може виявитися під владою султана, чия влада мінімально обмежена парламентом. Відповідь "так" прирече Туреччину на обрану владу президента Ердогана. Відповідь "ні" дозволить туркам стримати його.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

2013 рік – найбільш складний для Ірану

Аліреза Надер (Alireza Nader)
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.