США: початок передвиборчих дебатів

07 Aug, 2015 | |

Претенденти на висунення в кандидати в президенти США від Республіканської партії на перших теледебатах виступили з критикою мільярдера Дональда Трампа.

Зокрема, сенатор Ренд Пол розкритикував Трампа за те, що той виявився єдиним висуванцем-республіканцем, який не виключив можливості участі у виборах в якості незалежного кандидата.

Раніше інший суперник Трампа - екс-керівник Hewlett-Packard Карлі Фіоріна - вказувала на зв'язки мільярдера з родиною Клінтонів, які входять до Демократичної партії.

Одними із головних питань на дебатах були зовнішня політика США, міграція та аборти.
Тим часом, згідно з результатами соцопитувань, Трамп впевнено лідирує серед претендентів від Республіканської партії.

У той же час політологи пророкують, що виборці-республіканці рано чи пізно розчаруються в Дональді Трампі, і тоді він зможе балотуватися в якості незалежного кандидата.

Під час онлайн-опитування наприкінці липня, яке проводило протягом п'яти днів агентства Reuters і компанія Ipsos, з'ясувалося, що за Трампа готові проголосувати майже 25% виборців - у два рази більше, ніж за його найближчого конкурента Джеба Буша.

Екс-губернатор Флориди і брат екс-президента Джорджа Буша набрав лише 12% голосів.
У червні, коли Трамп оголосив про свою участь у президентських перегонах, лише 2% виборців готові були проголосувати за нього.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр Шалленберг
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".