Китай, Тайвань: планується зустріч президентів вперше з 1949року
Президент Тайваню Ма Інцзю заявив що в суботу в Сингапурі відбудуться перемовини з президентом Китаю Сі Цзіньпіном. Це будуть перші перговори між лідерами двох сторін після громадянської війни в Китаї, що закінчилась в 1949 році.
На прес-конференції в президентському кабінеті в Тайбеї в четвер, президент Тайваню Ма Інцзю заявиви що зустріч буде історичною віхою в історії двох країн. Він сказав, що переговори спрямовані на підтримку миру і стабільності.
Також він додав, що переговори будуть першим кроком у нормалізації відносин між лідерами і висловив сподівання, що вони створять механізм для подальшого спілкування лідерів.
Спостерігачі кажуть, що Ма Інцзю хоче показати, що він на рівних з Сі Цзіньпіном і продемонструвати позитивний результат зусиль його уряду, спрямованих на зміцнення зв'язків з Китаєм.
Але найбільша опозиційна партія Тайваню, Демократична прогресивна партія, розкритикувала переговори, заявивши, що процес, який привів до зустрічі з Сі Цзіньпіном не достатньо прозорий.
Деякі критики кажуть, що суботні перемовини, спрямовані на відновлення суспільної підтримки про-націоналістичної партії Китаю та її лідера Ма Інцзю напередодні президентських виборів у січні 2016року.
Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду
Франческо Палермо
Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.
Чи відходить Україна «на другий план»?
Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена
На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.
Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США
Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У