США: Гілларі Клінтон буде номінована на посаду кандидата від Демпартії
Гілларі Клінтон, за підрахунками агентства Associated Press (AP), заручилася підтримкою достатньої кількості делегатів, щоб отримати номінацію на посаду президента США від Демократичної партії.
За даними AP, Клінтон отримала голоси 2383 делегатів. Саме стільки повинен набрати потенційний кандидат в президенти, щоб отримати номінацію. До минулих праймеріз в Пуерто-Ріко Гілларі Клінтон підтримали 2323 делегатів.
Гілларі Клінтон стане першою жінкою-кандидатом у президенти від однієї з двох головних американських партій.
За підрахунками Associated Press, основного суперника Гілларі Клінтон - Берні Сандерса - підтримують 1569 делегатів. Таким чином, роблять висновок в агентстві, Гілларі Клінтон отримає номінацію від Демократичної партії, навіть якщо програє у всіх внутрішньопартійних виборах, які залишилися.
У виборчому штабі Гілларі Клінтон результати підрахунку Associated Press назвали важливою віхою.
У вівторок праймеріз Демократичної партії пройдуть в шести штатах, а ще за тиждень - у Вашингтоні.
Серед республіканців також вже визначився фаворит - мільярдер Дональд Трамп.
Згідно з недавнім опитуванням громадської думки телеканалу Fox News, Дональд Трамп лідирує за рівнем підтримки серед білих виборців. Водночас Гілларі Клінтон більше підтримують чорношкірі виборці та латиноамериканці.
Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів:
План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.
Чи відходить Україна «на другий план»?

Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена
На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.