Імпічмент чи енергетична незалежність України

28 Oct, 2019 | Річард Л. Морнінгстар | Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради
Richard Morningstar

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми. Важливо, щоб ми не втрачали з уваги той факт, що незалежна Україна була основним двостороннім елементом американської зовнішньої політики, оскільки вона відірвалася від Радянського Союзу майже тридцять років тому. Реформа енергетичного сектору України була невід'ємною частиною цієї політики, і ми не можемо дозволити, що наша нинішня внутрішньополітична динаміка порушує монументальний момент рішення, який визначатиме майбутнє цієї галузі - і силу України в стосунках з Росією.

Під питанням стоять газопроводи "Північний потік 2" та "Турецький потік". Після його завершення будівництва трубопроводи доставлять газ безпосередньо з Росії в Німеччину та Південно-Східну Європу. Цей новий інфраструктурний ландшафт може дуже добре усунути потребу Росії в транзиті газу через Україну, позбавивши націю 2-3 мільярдів доларів за транзитні збори та призвевши до збільшення російського впливу. Поки нинішня транзитна угода між російським енергетичним гігантом "Газпром" та українською державною компанією "Нафтогаз" закінчується в кінці цього року, ні Північний потік 2, ні Турецький потік до цього часу не будуть завершені. Тому транзит повинен продовжуватися через Україну після 31 грудня. Європейський Союз (ЄС), Росія та Україна зараз ведуть переговори щодо умов можливої ​​нової транзитної угоди,

Сполучені Штати є ключовим гравцем, який працює разом з ЄС для досягнення необхідних необхідних реформ в енергетичному секторі та транзитній системі України.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Норберт Реттген
Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

Конгрес має надати фінансову підтримку Україні

Бен Кардін
Бен Кардін
Сенатор США, Голова Комітету з закордонних справ Сенату

Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, ук

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.