Росія, Китай: товарообіг в липні знизився на 17%

08 Aug, 2016 | |

Товарообіг між Росією і Китаєм в липні знизився на 17% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відповідно до звіту опублікованого на офіційному сайті Головного митного управління КНР.

Загальний товарообіг між двома країнами склав $ 5,67 млрд, з яких китайський експорт в Росію $ 3,3 млрд, а імпорт з Росії в Китай - $ 2,3 млрд.

Дані свідчать про те, що за підсумками першого півріччя загальний обсяг товарообігу скоротився на 0,9% щодо показника 2015 року та досяг $ 37,4 млрд. Відзначається, що з січня по липень китайський експорт в Росію зріс на 7,7%, а імпорт продукції з Росії впав на 8,8%.

У липні минулого року обсяг торгівлі між Китаєм і Росією склав $ 6,64 млрд.
Тенденція до зниження торгового обороту між Китаєм і Росією спостерігається протягом декількох років. За підсумками 2015 року, загальний товарообіг між двома країнами знизився на 27,8% і склав $ 64,2 млрд.

Китай є найбільшим торговельним партнером Росії. У 2014 році товарообіг між країнами скоротився на 0,8%, склавши $ 88,1 млрд, або приблизно 11% загального зовнішньоторговельного обороту Росії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за

Допомога для України буде

Джон Кірбі
Джон Кірбі
Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США

Питання: «Яким є рівень пріоритетності щодо ухвалення пакетів допомоги Україні й Ізраїлю?», Відповідь Дж.Кірбі:

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.