Росія, Китай: товарообіг в липні знизився на 17%
Товарообіг між Росією і Китаєм в липні знизився на 17% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відповідно до звіту опублікованого на офіційному сайті Головного митного управління КНР.
Загальний товарообіг між двома країнами склав $ 5,67 млрд, з яких китайський експорт в Росію $ 3,3 млрд, а імпорт з Росії в Китай - $ 2,3 млрд.
Дані свідчать про те, що за підсумками першого півріччя загальний обсяг товарообігу скоротився на 0,9% щодо показника 2015 року та досяг $ 37,4 млрд. Відзначається, що з січня по липень китайський експорт в Росію зріс на 7,7%, а імпорт продукції з Росії впав на 8,8%.
У липні минулого року обсяг торгівлі між Китаєм і Росією склав $ 6,64 млрд.
Тенденція до зниження торгового обороту між Китаєм і Росією спостерігається протягом декількох років. За підсумками 2015 року, загальний товарообіг між двома країнами знизився на 27,8% і склав $ 64,2 млрд.
Китай є найбільшим торговельним партнером Росії. У 2014 році товарообіг між країнами скоротився на 0,8%, склавши $ 88,1 млрд, або приблизно 11% загального зовнішньоторговельного обороту Росії.
Путін забезпечив виживання режиму Асада

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.
Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США
Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.
Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»
Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.