Туркменістан: відбудеться підписання Угоди про будівництво газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія

23 May, 2012 | |

 

23 травня 2012 року в Туркменістані зберуться представники Туркменістану, Афганістану, Пакистану та Індії з метою підписання Угоди про реалізацію масштабного проекту з транспортування туркменського газу. Мова йде про будівництво нового газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія (TAPI).

Проектна вартість газопроводу – 7,6 млрд. дол. США. Загальна протяжність газопроводу становитиме 1.680 кілометрів зі щоденним обсягом транзиту 90 мільйонів кубічних метрів газу з туркменських газових родовищ, або з річним обсягом близько 33 мільярди куб. метрів туркменського газу.

Переговори були останнім часом ускладнені з огляду на те, що Афганістан не міг погодити ставку транзиту газу через свою територію. Однак група глобальної розвідки Geostrategy отримала інформацію про те, що нещодавно це питання було врегульовано під час проведення робочої зустрічі в Пакистані, в якій також брала участь американська сторона.

Група Geostrategy завершує дослідження щодо ризиків, з якими у своїй діяльності зіштовхнеться РАО Газпром. У цьому аналізі мітиться розділ про основні геополітичні аспекти реалізації газотранспортного проекту TAPI.

Матеріал готується до публікації ближчими днями.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів:

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У