Пакистан: померла керівник бюро агентства Reuters

24 Feb, 2015

Главу бюро агентства Reuters в Пакистані та Афганістані, росіянку Марію Головніну знайшли мертвою в своєму офісі в Ісламабаді.

Як повідомляє Reuters, 34-річна співробітниця агентства втратила свідомість, після чого бригада швидкої допомоги відвезла Марію Головніну в місцеву лікарню, де була зафіксована її смерть.

Кашмір: Індія вимагає від Пакистану припинити обстріли

09 Oct, 2014

 Індія попередила Пакистан про рішучу відсіч, якщо не припиниться "нічим не спровокована" стрілянина у Кашмірі.
Міністр оборони Арун Джейтлі сказав, що в разі продовження нападів Індія зробить так, щоби Пакистану це було "не по кишені".
Ця заява індійської влади стала найрізкішою від часу ескалації конфлікту на кордоні між двома ядерними державами.
Повідомляється, що щонайменше 19 осіб загинули після початку конфлікту, який триває від минулої п'ятниці.
Серед убитих 11 - з пакистанського боку, восьмеро - з індійського.
Обидві сторони звинувачують одна одну в початку бойових дій.

 

Афганістан, Пакистан: представники служб розвідки провели зустріч

04 Jan, 2013

 

П’ять членів Національного Директорату з питань безпеки Афганістану здійснили робочий візит до Пакистану, у ході якого провели зустрічі з представниками служб розвідки Пакистану. Під час зустрічі було обговорено питання проведення більш ефективної боротьби з тероризмом.

 

Загалом обидві країни висловили готовність поглиблювати співпрацю на рівні національних служб розвідки, яка є особливо актуальною у контексті виведення в 2014 році військового контингенту НАТО з території Афганістану.

Візити/переговори/міжнародні конференції у період 18-24 червня 2012 року

18 Jun, 2012

 

• 14 – 19 червня – Далай ЛАМА відвідає з десятиденним візитом Велику Британію з метою виголошення публічних виступів та проведення зустрічей з лідерами основних політичних партій країни;

 

• 18 – 19 червня – у Мексиці відбудеться зустріч лідерів «Великої Двадцятки», участь у якому, серед іншого, візьмуть Президент Китаю Ху ЦЗИНЬТАО та Президент Південно-Африканської Республіки Якоб ЗУМА;

 

• 19 червня – делегація парламентарів з Камбоджі на чолі зі спікером Парламенту Хенгом САМРІАНОМ здійснить візит до Білорусі з метою обговорення питань політичного та економічного співробітництва;

 

Туркменістан: відбудеться підписання Угоди про будівництво газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія

23 May, 2012

 

23 травня 2012 року в Туркменістані зберуться представники Туркменістану, Афганістану, Пакистану та Індії з метою підписання Угоди про реалізацію масштабного проекту з транспортування туркменського газу. Мова йде про будівництво нового газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія (TAPI).

Проектна вартість газопроводу – 7,6 млрд. дол. США. Загальна протяжність газопроводу становитиме 1.680 кілометрів зі щоденним обсягом транзиту 90 мільйонів кубічних метрів газу з туркменських газових родовищ, або з річним обсягом близько 33 мільярди куб. метрів туркменського газу.

США, Індія: міністри закордонних справ закликали Пакистан до активніших дій у боротьбі з тероризмом

08 May, 2012

Державний секретар США Хіларі КЛІНТОН та Міністр закордонних справ Індії С.М.КРІШНА закликали владу Пакистану до більш активної боротьби з усіма проявами тероризму.

Також у заяві міністрів закордонних справ міститься положення про те, що Пакистан має продовжувати здійснення тиску на Тегеран з метою припинення розробки власних ядерних програм.

У цьому контексті важливим є залежність Індії від іранських енергоносіїв, що ускладнює ефективність індійської антиядерної тематики у діалозі з Тегераном.

Візити/переговори/міжнародні конференції у період 7-13 травня 2012 року

07 May, 2012
  • 10 травня – Світовий банк обговорить питання про надання кредиту Македонії.

 

  • 10-14 травня – Прем’єр-міністр Пакистану здійснить візит до Великої Британії.

 

  • 10 травня – Датський принц здійснить візит до Південної Кореї з метою розширення можливостей економічного співробітництва між двома країнами.

 

  • 7-8 травня – Міністр оборони Китаю Ліанг ДЖУНЛІ здійснить візит до США з метою проведення переговорів із своїм американським колегою Леоном ПАНЕТТОЮ.

 

Пакистан: на саміт НАТО в Чикаго США запросили Президента Пакистану

26 Apr, 2012

Спеціальний уповноважений Сполучених Штатів Америки Марк ГРОССМАН 25 квітня 2012 року здійснює візит до Ісламабаду, Респубілка Пакистан, з метою передачі запрошення Президенту країни Азіфу Алі ЗАРДАРІ взяти участь у саміті НАТО.
 

Проведення саміту заплановано на період з 21 по 23 травня 2012 року в американському місті Чикаго.
 

Передбачається, що Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ так само візьме участь у роботі цього найбільшого у світі форуму з питань безпеки.
 

Пакистан: заступник Державного секретаря США здійснить візит до Ісламабаду

03 Apr, 2012

Заступник Державного секретаря США Том НАЙДС 4 квітня 2012 року відвідає Ісламабад з робочим візитом. Мета візиту – продовження американо-пакистанського діалогу в сфері безпеки, військо-технічного співробітництва, боротьби з тероризмом та енергетичній сфері.

Окремою темою для переговорів стане ситуація в Афганістані, яка продовжує викликати занепокоєння Вашингтона та Ісламабада. Такою сторони мають намір більш детально зупинитися на обговоренні перспектив участі Пакистану в низці міжнародних енергетичних проектів, у тому числі щодо транспортування енергоносіїв з Туркменістану до Індії та Китаю
 

Важливі візити, переговори, міжнародні конференції в Європі у період з 2 по 9 квітня 2012 року

02 Apr, 2012
  • 3 – 8 квітня – Міністр оборони Саудівської Аравії здійснить п’ятиденний візит до Великої Британії;
  • 2-3 квітня – Прем’єр-міністр Болгарії Бойко БОРІСОВ здійснить візит до Грузії та Вірменії;
  • 2 квітня – Міністр закордонних справ Росії Сергій ЛАВРОВ здійснить візит до Вірменії;
  • 2-3 квітня – делегація високо посадовців з Пакистану здійснить візит до Росії з метою проведення з компанією Газпром переговорів щодо будівництва ірано-пакистанського газопроводу.
  • 3 квітня – Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ відвідає Азербайджан з робочим візитом.