Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти. Більшість експертів, з якими я спілкуюся, починають сумніватися в заявах Міністерства енергетики США про те, що Білий дім має достатню кількість запасів нафти на випадок, якщо будуть скорочені імпорт нафти на ринок США.
Нещодавно представник американського Міністерства енергетики вказав на можливість США надати з існуючих резервів близько 4 мільйона барелів нафти в день протягом достатнього часу, аби ситуація на світовому нафтовому ринку була стабільною.
Однак довіри до цього немає.
У цьому контексті інформація про недостатній рівень запасів нафти в США може призвести до зростання світових цін.
Поки що Білий дім сподівається на Саудівську Аравію, яка може регулювати обсяги видобутку нафти, стабілізуючи тим самим світову ціну на цей вид палива. Однак єдиним виходом для США є будівництво нових нафтосховищ, які забезпечать можливість бути більш незалежними від коливань світових цін на нафту.
Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США
В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.
Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса
Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.