Молдова: вибори до парламенту отримали легітимність за постановою Конституційного суду
Підсумки виборів до парламенту Молдови отримали легітимність за постановою Конституційного суду.
У інстанцію зверталася центральна виборча комісія та представники партій.
Вибори в Молдові пройшли 24 лютого, вперше за змішаною системою. Всього політики з 14 партій і одного блоку боролися за 101 мандат.
За рішенням Конституційного суду Партія соціалістів отримає 35 крісел, з них 18 за партійними списками. ПСРМ вважається проросійською організацією.
Правляча Демократична партія має 30 місць (більшість обраних від неї депутатів - 17 пройшли в парламент по одномандатних округах, а не за партійними списками).
26 мандатів (14 + 12) отримав в своє розпорядження блок ACUM, який виступає за європейську інтеграцію.
Сім крісел (5 + 2) займуть представники партії «Шор».
Також в палаті будуть три незалежних депутата, причому двоє з Придністров'я. Згідно з офіційними даними Центральної виборчої комісії, за незалежних кандидатів проголосували 69 904 громадян Більшість з них виборці з Гагаузії і придністровського регіону.
Росіяни не будуть дотримуватися угод
Ельмар Брок, депутат ХДС
Депутат від ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.
Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:
Імпічмент чи енергетична незалежність України
Річард Л. Морнінгстар
Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.