США: нові санкції проти Росії в сфері кібербезпеки

06 Dec, 2019 | |

Мінфін США ввів санкції у відношенні шести російських компаній - «Бізнес-столиця», «Оптима», «Трейд-Інвест», «ЦАО», «Вертикаль», «Юніком», а також хакерського угруповання Evil Corp (відома як Dridex gang) .

Крім того, в «чорний список» внесено 17 осіб, в тому громадян РФ. Це росіяни Олексій Башлики, Гульсара Бурхонова, Денис Гусєв, Андрій Плотницкий, Дмитро Слобідської, Кирило Слобідської, Дмитро Смирнов, Іван Тучков, Ігор Тараш, Артем Якубець, Максим Якубець, Тетяна Шевчук і Руслан Жмулько. Вашингтон вважає, що вони пов'язані з організацією Evil Corp.

Також у списку громадянин Узбекистану Азамат Сафаров, громадянин Ізраїлю Давид Губерман, громадянин Іспанії Карлос Альварес і громадянин Греції Георгіос Манідіс.

Джерело

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.