Німеччина: підсумки політичного сезону
Канцлер Німеччини підбив підсумки першого півріччя, вказавши на основні політичні елементи, які залишалися пріоритетами для офіційного Берліну.
Німеччина продовжить протягом наступних років підтримувати Україну, зокрема шляхом постачання необхідного озброєння. Згідно з попередньо ухваленими рішеннями, з початку війни та до 2027 року заплановано витратити до 17 млрд. євро на озброєння для України.
На питання про рішення США поставити Україні касетні боєприпаси канцлер відреагував стримано, заявивши, що це суверенне рішення іншої країни, яке він волів би не коментувати. Німеччина є учасницею Конвенції про заборону касетних боєприпасів, на відміну від США, Росії та України, і не буде закуповувати і використовувати ці боєприпаси. Важливо й надалі дотримуватись положень цього документа.
Щодо росії Канцлер зазначив, що безумовно, намагатимуся ще раз провести телефонну розмову з путіним.
Щодо НАТО було наголошено, що федеральний уряд працює над досягненням в наступному році т.зв. 2%-ї цілі НАТО. Ця мета буде досягнута за рахунок коштів з бюджету та спеціального фонду для Бундесверу, створеного після початку російської інтервенції в Україну. Німеччина стане країною-учасницею Альянсу, яка досягла цього показника назавжди, "навіть якщо спеціальні фонди будуть вичерпані". Щодо планів Альянсу, канцлер зауважив, що співпраця з Японією, Південною Кореєю, Австралією і Новою Зеландією буде поглиблюватися, натякаючи на дебати про можливе розширення НАТО.
ЄС скоро досягне домовленості навколо загальної системи надання притулку. Ключова мета – створення спільного механізму. Федеральний уряд працює над обмеженням нелегальної міграції. Солідарність в цьому процесі є ключовим елементом.
Конгрес має надати фінансову підтримку Україні

Бен Кардін
Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, ук
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.