Іспанія: керівництво країни звернулося за фінансовою допомогою

03 Dec, 2012 | |

 Керівництво Уряду Іспанії офіційної звернулося до керівництва Європейського Союзу з проханням розглянути можливість виділення 47,6 мільярдів Євро з метою стабілізації внутрішньої ситуації на фінансовому ринку країни.

 

Зокрема, у разі позитивного рішення Євросоюзу кошти підуть до таких чотирьох банків Іспанії: Bankia, Catalunya Banc, Nova Caixa Galicia та Banco de Valencia.

 

Зазначене звернення Уряду Іспанії було підготовлено практично одразу після того, як Європейський Союз спромігся надати необхідну фінансову допомогу для банківського сектору Греції, яка потерпає від негативних наслідків світової фінансово-економічної кризи.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.