Бахрейн: Амазон переносить сервіси
Компанія Amazon підтвердила, що її підрозділ хмарних обчислень Amazon Web Services (AWS) зазнав перебоїв у роботі в Бахрейні через атаки дронів, пов'язані з постійною регіональною напруженістю.
Компанія заявила, що активно переносить робочі навантаження клієнтів до альтернативних регіонів AWS, поки тривають зусилля з відновлення, хоча не розкрила повний масштаб перебоїв або терміни відновлення.
AWS, критично важлива основа для корпоративних систем, веб-сайтів та державних послуг, відіграє ключову роль у цифровій інфраструктурі в регіоні та в усьому світі.
Amazon закликала клієнтів з робочими навантаженнями в постраждалому регіоні перенести операції в інші місця як запобіжний захід, до покращення ситуації.
Цей інцидент став другим перебоєм, що вплинув на інфраструктуру AWS у регіоні з початку конфлікту, після попередніх перебоїв, пов'язаних з проблемами з електропостачанням у Бахрейні та ОАЕ.
ЄС готовий до будь-яких сценаріїв
Жозеп Боррель
ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.
Україні треба реальна фінансова допомога
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США
На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.
Ми повинні продовжити надавати підтримку
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій