Росія: асоціація з ЄС завершить партнерський режим з Україною

26 Sep, 2013 | |

 Прем'єр-міністр Росії Дмитро МЕДВЕДЄВ попередив Україну про наслідки підписання Угоди про асоціацію з ЄС, порадивши не ображатися на негативні дії Росії після підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це він заявив під час зустрічі з керівництвом верхньої палати російського парламенту.

Дмитро МЕДВЕДЄВ розповів про закінчення партнерських відносин з Україною у разі укладання Угоди про асоціацію з ЄС та низку інших проблем для південної сусідки. "У цьому разі для України особливий режим, партнерський, який діяв досі, закінчиться", - заявив російський Прем'єр.

"Так, ми будемо дружити, торгувати, але це буде торгівля така сама, як ми її ведемо з нашими іншими партнерами, - без будь-яких привілеїв, навпаки, можливо, навіть з обмеженнями. Хай спробують продати свою продукцію в Європу", - сказав прем’єр-міністр РФ.

При цьому керівник російського уряду порадив не ображатися на заходи, які Росія буде вживати для захисту свого ринку після підписання Україною угоди з ЄС. "Не треба ображатися на наслідки, а вони будуть", - повідомив прем’єр-міністр і пояснив свою позицію. "В України немає ніяких шансів для розвитку стосунків з Митним союзом. Не треба обманювати людей, на двох стільцях всидіти не вдасться"

"Договір про асоціацію має частково набути чинності ще до ратифікації. Якісні товари з Європи прийдуть на ринок України, а звідти – до нас. Ми будемо використовувати всі можливості, які в нас є в межах СОТ, щодо українських та європейських товарів", - розповів Дмитро МЕДВЕДЄВ.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.