Німеччина: ЄС може захистити Україну від тиску Росії
Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала Україну зробити "реальні кроки" для підписання Угоди з ЄС та пообіцяла конкретну допомогу у протидії тиску Росії.
"Хочу прояснити ситуацію. Ми Чекаємо на реальні кроки з боку України щодо виконання умов для укладання Угоди щодо асоціації та зони вільної торгівлі", - заявила пані Меркель під час виступу у Бундестазі.
Згадуючи проблему Юлії Тимошенко, пані Меркель повідомила, що ЄС чекає, що колишня радянська республіка покаже прогрес у питанні "вибіркового правосуддя". Україна також має модернізувати виборчу систему та виконати інші критерії для укладання Угоди з ЄС.
Особливу увагу у своєму виступі канцлер Німеччини приділила захисту України від економічного тиску Росії, який покликаний не допустити підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Звичайно, якщо Київ виконає умови ЄС. "Ми знаємо, що рішення наближатись до ЄС непросте ні для України, ні для наших інших партнерів. Останніми місяцями вони зазнали значного тиску", - згадала Ангела Меркель, вказуючи на Росію, яка намагалася відмовити Україну від підписання Угоди.
"У Вільнюсі я підштовхну ЄС до протидії цьому тиску з конкретними можливостями та реальною солідарністю", - додала пані Меркель. "Можемо запропонувати нашим партнерам додатково продавати у нас товари, які вони не зможуть експортувати до Росії, або допомогти в розширенні постачання енергоресурсів"
Про окремі аспекти питань європейської безпеки
Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО
Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони
Українська армія переможе
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі
Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.
Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: