Китай: інвестиції в переробку вугілля в Казахстані

03 Dec, 2013 | |

Китайська компанія "Циньхуа" має намір вкласти вісім мільярдів доларів на переробку вугілля в Казахстані. Про це на прес -конференції в Астані повідомив заступник голови правління АТ "KAZNEX INVEST" Кайрат Карманов.

"Китайська компанія провела ряд зустрічей з керівництвом Карагандинської області, де візьме в розробку одне з вугільних родовищ.

Потужність переробки - шість мільйонів тонн вугілля на рік", - сказав заступник голови правління АТ.

За його словами, в перший рік інвестиції китайської компанії передбачаються в обсязі двох мільярдів доларів, а пізніше ще шести мільярдів.

"Зараз опрацьовуються питання "дорожньої карти" проекту і робочої групи, до кінця року будуть підписані всі необхідні документи, а з наступного року розпочнеться будівництво даного підприємства з переробки вугілля в Карагандинській області", - сказав Карманов.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.