Україна, США: підсумки бізнес-форуму у Вашингтоні

15 Jul, 2015

 На бізнес-форумі у Сполучених Штатах українському уряду вкотре нагадали, що час на реформи стрімко спливає, а на інший шанс для змін навряд чи варто розраховувати.

Росія намагається "придушити Україну економічно", а США хочуть допомогти українській державі стати сильною, аби та сама обирала шлях розвитку. Для цього потрібні інвестиції, заявив віце-президент США Джо Байден під час бізнес-форуму Сполучені Штати - Україна, який пройшов у Вашингтоні 13 липня.

Українські представники назвали цей захід найбільшим за час роботи нового українського уряду, хоча контакти між діловими колами двох країн не припинялись.

Китай: інвестиції в переробку вугілля в Казахстані

03 Dec, 2013

Китайська компанія "Циньхуа" має намір вкласти вісім мільярдів доларів на переробку вугілля в Казахстані. Про це на прес -конференції в Астані повідомив заступник голови правління АТ "KAZNEX INVEST" Кайрат Карманов.

"Китайська компанія провела ряд зустрічей з керівництвом Карагандинської області, де візьме в розробку одне з вугільних родовищ.

Потужність переробки - шість мільйонів тонн вугілля на рік", - сказав заступник голови правління АТ.

За його словами, в перший рік інвестиції китайської компанії передбачаються в обсязі двох мільярдів доларів, а пізніше ще шести мільярдів.

Туреччина Грузія: інвестиції в грузинську енергетику

08 Oct, 2013

 У вівторок в Грузії між Партнерським фондом країни і турецькою компанією "Calik Enerji" буде підписано угоду про будівництво нової теплоелектростанції в Гардабані.

Інвестиційна вартість проекту, реалізація якого буде завершена до кінця 2015 року, становить 200 мільйонів доларів.

Потужність нової ТЕС змішаного циклу склатиме 230 мегават.

Киргизстан: інвестиції в країну зростають

02 Oct, 2013

У I півріччі приплив прямих іноземних інвестицій в Киргизстан збільшився в 1,4 рази і склав 345. 5 млн. доларів США , а сальдо склалося в розмірі 222.9 млн. доларів. Про це йдеться в даних Національного статистичного комітету.

У I півріччі 2013 обсяги надходження прямих іноземних інвестицій з Китаю в порівнянні з відповідним періодом 2012 року збільшилася на 2,4 %, що склало в загальному обсязі 84.5млн. доларів , минулого року даний показник дорівнював 82.5млн..

Інвестиції з Китаю , в основному , направлялися в підприємства обробної промисловості - 42,9 % , при цьому 91,5 % - у виробництво нафтопродуктів і геологорозвідку - 41,8 %.

Митний союз продовжує використовуватися як важіль тиску на керівництво України

22 Mar, 2012

19 березня 2012 року Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ у якості спостерігача взяв участь у засіданнях Міждержавної Ради Євразійського економічного співтовариства, яке проходило у Москві.

Для інформації: з 1 липня 2011 року у повному форматі функціонує Митний союз, а з 1 січня 2012 року введена у дію договірно-правова база Єдиного економічного простору.

Можливі наслідки кризи єврозони для України у 2012 році

15 Nov, 2011

Прогноз 2012

За оцінками, проведеними групою «Geostrategy», Україні необхідно готуватися до того, що у 2012 році Європейський Союз скоротить свою економіко-фінансову та інвестиційну діяльність на зовнішніх ринках, що різко відобразиться на  експорті української металургійної та сільськогосподарської продукції, розвитку національного банківського сектору та залученні прямих іноземних інвестицій.

Перспективи України у боротьбі за світовий ринок залізної руди

05 Oct, 2011

 За оцінками аналітичної групи «Geostrategy», нинішній розвиток ситуації на світовому ринку залізної руди приховує низку ризиків для трьох українських компаній - Метінвест, Південний гірничо-збагачувальний комбінат та АрселорМіттал – Кривий Ріг. Ці ризики, у першу чергу, пов’язані із втратою українськими експортерами китайського ринку.

Російські нафтові компанії: стратегічне партнерство для України

07 Aug, 2011

Продаж енергоносіїв – природного газу та нафти – протягом десятиліть залишається основним джерелом валютних надходжень для бюджету Російської Федерації. Однак при цьому ситуація у паливно-енергетичному комплексі цієї країни не відповідає кращим західним моделям та стандартам. Саме тому будь-які інтеграційні пропозиції щодо співпраці у сфері енергетики, які можуть робитись українським компаніям, потребують особливо ґрунтовного вивчення.
 
Що впливає на розвиток?