У Європарламенті знову говоритимуть про Україну
16 січня 2014 року у рамках першого в новому році сесійного тижня Європейського Парламенту в Страсбурзі знову буде обговорюватися питання про перебіг останніх внутрішньополітичних подій в Україні.
Так, Комітет Європарламенту у закордонних справах, який очолює відомий євро парламентар Елмар БРОК, з 8 до 10 години ранку 16 січня буде розглядати на своєму екстреному засіданні низку міжнародних питань, серед яких – обмін думками про останні внутрішньополітичні події в Україні у контексті ad-hoc візиту делегації Європарламенту в Україну, запланованого на період з 28 по 30 січня цього року.
Загалом, під час екстреного засідання Комітету у закордонних справах заплановано обговорення лише трьох питань:
• уповноваження країн-членів ЄС ратифікувати, в інтересах Європейського Союзу, Договір про торгівлю зброєю;
• доповідь керівника місії Європейського Союзу за спостереженнями за проведенням загальних виборів у Гондурасі 24 листопада 2013 року;
• обмін думками про останні внутрішньополітичні події в Україні у контексті ad-hoc візиту делегації Європарламенту в Київ.
За попередньою інформацією групи Geostrategy, участь представників України на засіданні Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту поки що не передбачається.
Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Жозеп Боррель
Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.
Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції
Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.
НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.