Україна: Голови МЗС Німеччини, Франції та Польщі проводять зустрічі в Києві

20 Feb, 2014 | |

Міністри закордонних справ Німеччини, Франції та Польщі прибули до Києва зранку 20 лютого із короткостроковим візитом. Після переговорів із українською опозицією політики розпочали зустріч із президентом України Віктором Януковичем.

Уже у другій половині дня 20 лютого Штайнмаєр, Фабіус та Сікорський прибудуть до Брюсселя, аби взяти участь у позачерговій зустрічі голів МЗС країн-членів ЄС. На цій зустрічі міністри планують визначитися щодо санкцій проти політичного керівництва України.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

2013 рік – найбільш складний для Ірану

Аліреза Надер (Alireza Nader)
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.