Китай: вирішив збільшити видобуток сланцевого газу в 150 разів
Міністерством земельних і природних ресурсів Китаю прогнозуєтся збільшення видобутку сланцевого газу з нинішніх 200 мільйонів кубометрів до 30 мільярдів до 2020 року. Про це пише ділове видання «Мейжі цзинцзи синьвень».
Газета повідомляє, що основною перешкодою для реалізації прогнозу міністерства може стати технологічне відставання КНР. Для видобутку сланцевого газу в усьому світі застосовується технологія гідравлічного розриву пластів землі, яка вимагає великої кількості водних ресурсів. Проте в Китаї вже зараз відчувається брак питної води. Крім того, в країні немає розгалуженої мережі трубопроводів, яка б дозволила відразу доставляти газ споживачеві.
Проте, видобуток палива буде стрімко рости, якщо Китай отримає потрібні технології.
У доповіді міністерства земельних і природних ресурсів КНР наголошується, що в 2013 році було видобуто 200 мільйонів кубометрів сланцевого газу. Відомство прогнозує, що вже до наступного року Китай збільшить видобуток до 6,5 мільярда кубометрів.
США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради
Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ
ЄС готовий до будь-яких сценаріїв

Жозеп Боррель
ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.