Китай: вирішив збільшити видобуток сланцевого газу в 150 разів

18 Sep, 2014 | |

Міністерством земельних і природних ресурсів Китаю прогнозуєтся збільшення видобутку сланцевого газу з нинішніх 200 мільйонів кубометрів до 30 мільярдів до 2020 року. Про це пише ділове видання «Мейжі цзинцзи синьвень».

Газета повідомляє, що основною перешкодою для реалізації прогнозу міністерства може стати технологічне відставання КНР. Для видобутку сланцевого газу в усьому світі застосовується технологія гідравлічного розриву пластів землі, яка вимагає великої кількості водних ресурсів. Проте в Китаї вже зараз відчувається брак питної води. Крім того, в країні немає розгалуженої мережі трубопроводів, яка б дозволила відразу доставляти газ споживачеві.

Проте, видобуток палива буде стрімко рости, якщо Китай отримає потрібні технології.

У доповіді міністерства земельних і природних ресурсів КНР наголошується, що в 2013 році було видобуто 200 мільйонів кубометрів сланцевого газу. Відомство прогнозує, що вже до наступного року Китай збільшить видобуток до 6,5 мільярда кубометрів.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.