Оборонна індустрія Сінгапуру є об’єктом жорсткої протекціоністської політики Уряду цієї країни і знаходиться під його повним контролем. Виробництво озброєння в Сінгапурі не передбачає залучення іноземних інвестицій, а також будь-якої міжнародної співпраці. Однак, навіть в таких умовах Сінгапур прагне розвивати співпрацю у військовій сфері з країнами світу. Україна має намір цим скористатися.
Україна шукає виходи на військовий ринок Сінгапуру
Ukraine seeks opportunities on the Singapore military market
17 Jul, 2013
14 жовтня 2012 року на честь відзначення 60-ої річниці створення військово-морських сил Японії було проведено військово-морські навчання. У навчаннях брало участь близько 40 кораблів та 30 військово-морських гелікоптерів та літаків.
Окрім японських суден, до військо-морських навчань приєдналися кораблі США, Сінгапуру та Австралії. Під час урочистого виступу напередодні проведення навчань Прем’єр-міністр Японії Йошіхідо НОДА вказав на те, що перед японським флотом сьогодні стоять складні і важливі завдання – захист територій Японії від зовнішніх загроз, маючи на увазі нещодавнє загострення з Китаєм щодо низки японських островів.
Японія ,  США ,  військові навчання ,  Австралія ,  Сінгапур