Україна шукає виходи на військовий ринок Сінгапуру

Ukraine seeks opportunities on the Singapore military market
17 Jul, 2013

Глобальні процесиОборонна індустрія Сінгапуру є об’єктом жорсткої протекціоністської політики Уряду цієї країни і знаходиться під його повним контролем. Виробництво озброєння в Сінгапурі не передбачає залучення іноземних інвестицій, а також будь-якої міжнародної співпраці. Однак, навіть в таких умовах Сінгапур прагне розвивати співпрацю у військовій сфері з країнами світу. Україна має намір цим скористатися.

Японія: військово-морські навчання мають намір продемонструвати силу Токіо

15 Oct, 2012

 

14 жовтня 2012 року на честь відзначення 60-ої річниці створення військово-морських сил Японії було проведено військово-морські навчання. У навчаннях брало участь близько 40 кораблів та 30 військово-морських гелікоптерів та літаків.

 

Окрім японських суден, до військо-морських навчань приєдналися кораблі США, Сінгапуру та Австралії. Під час урочистого виступу напередодні проведення навчань Прем’єр-міністр Японії Йошіхідо НОДА вказав на те, що перед японським флотом сьогодні стоять складні і важливі завдання – захист територій Японії від зовнішніх загроз, маючи на увазі нещодавнє загострення з Китаєм щодо низки японських островів.