Dawn of the Code War

16 Jan, 2019

У своїй новій книзі «Dawn of the Code War»  автор пан Карлін обговорює зростання кіберзагроз з боку супротивників США, а також стратегії, розроблені для боротьби з ними. На цьому відео пан Карлін і пан Демерс обговорять характер цих загроз і, що більш важливо, відповідь США, включаючи звинувачення російських, китайських, іранських і північнокорейських громадян. Дискусія буде зосереджена на діях, які Міністерство юстиції вже здійснює для боротьби з кіберзагрозами та пом'якшення ризиків, і як це може змінити середовище кіберзагрози.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
Пенні Пріцкер
Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України

1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій