Брюссель: Європарламент готує резолюцію по Україні

30 Aug, 2013 | |

 28 серпня 2013 року в Брюсселі відбулося засідання Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту, присвячене обговоренню політичних наслідків торговельної політики Росії щодо України та обміну думками з лідерами опозиційних фракцій Верховної Ради України Віталієм КЛИЧКОМ та Арсецієм ЯЦЕНЮКОМ з приводу ситуації в Україні.

У контексті проведеного слухання депутатами Європарламенту підготовлено проект резолюції щодо Європейської політики сусідства за співавторства Я.Саріуш-Вольського в частині України. Проект документа містить окремі критичні положення щодо ситуації в Україні та, водночас, включає рекомендацію Європарламенту парафувати або підписати угоди про асоціацію та прагнути швидкого набрання ними чинності, спочатку тимчасового, а потім у повному обсязі, до завершення повноважень Європейського Парламенту та Європейської Комісії нинішніх скликань за умови виконання всіх необхідних умов та вимог.

Перше обговорення проекту заплановане на 2 вересня 2013 року в Брюсселі під час засідання Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.

Чи відходить Україна «на другий план»?

Джеймс Девіс
Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена

На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.