Брюссель: Європарламент готує резолюцію по Україні

30 Aug, 2013 | |

 28 серпня 2013 року в Брюсселі відбулося засідання Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту, присвячене обговоренню політичних наслідків торговельної політики Росії щодо України та обміну думками з лідерами опозиційних фракцій Верховної Ради України Віталієм КЛИЧКОМ та Арсецієм ЯЦЕНЮКОМ з приводу ситуації в Україні.

У контексті проведеного слухання депутатами Європарламенту підготовлено проект резолюції щодо Європейської політики сусідства за співавторства Я.Саріуш-Вольського в частині України. Проект документа містить окремі критичні положення щодо ситуації в Україні та, водночас, включає рекомендацію Європарламенту парафувати або підписати угоди про асоціацію та прагнути швидкого набрання ними чинності, спочатку тимчасового, а потім у повному обсязі, до завершення повноважень Європейського Парламенту та Європейської Комісії нинішніх скликань за умови виконання всіх необхідних умов та вимог.

Перше обговорення проекту заплановане на 2 вересня 2013 року в Брюсселі під час засідання Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.  

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі: