Франція: підписано нові контракти по системам ППО

31 Jan, 2024 | |

В Парижі 30 січня 2024 р. директор OCCAR-EA Йоахім Сакер і керуючий директор Eurosam Енн Діас Де Туеста підписали 14-ту поправку до контракту FSAF-PAAMS Sustainment & Enhancement (S&E).

Ця поправка призвела до запуску виробництва наземних систем SAMP/T NG. Завдяки цій поправці Eurosam та її члени MBDA/Thales вироблятимуть чотири секції SAMP/T NG для італійської армії та додаткові заходи для Франції з метою забезпечення майбутнього запуску повного серійного виробництва секцій SAMP/T NG для Франції.

Це додатковий крок до оновлення європейських засобів протиповітряної оборони середньої дальності після розробки SAMP/T NG, розпочатої двома країнами у 2021 році, виробництва досерійних систем на початку 2023 року та приєднання SAMP /T і спільноти Aster ВПС Італії із закупівлею п’яти секцій SAMPT NG минулого липня 2023 року.

Крім того, ця зміна контракту включає додаткову закупівлю  обладнання для Сполученого Королівства (UK) для виробництва Mid-Life Update Aster. Виробництво MLU Aster триває з 2021 року для трьох країн, а OCCAR і Industry виконали перші поставки для Франції та Італії в грудні 2023 року.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Borrell
Жозеп Боррель
Високий представник ЄС

Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.

ЄС готовий до будь-яких сценаріїв

Borell
Жозеп Боррель
Високий Представник ЄС із зовнішньої і безпекової політики

ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: